Zamykanie naczynek laserem Mediostar Next Pro

Laser MEDIOSTAR NEXT PRO to bezoperacyjna i bezbolesna metoda usuwania zmian naczyniowych oraz przebarwień dostępna tylko w najlepszych gabinetach w Polsce! Popękane naczynka oraz zmiany barwnikowe to problem estetyczny, ale również zagrożenie powstawania trudnych do usunięcia zmian zapalnych w skórze typu trądzik różowaty! Nie czekaj! Oddaj się w ręce specjalisty!

MeDioStar NeXT oferuje więcej niż tylko samą epilację, a jego uniwersalność i przyjazność dla użytkownika można wykorzystać także na innych polach zastosowań, takich jak usuwanie niebieskich pajączków żylnych na nogach i leczenie naczyniaków. Korzystne wyniki obserwuje się u coraz większej liczby pacjentów. Zabiegi są nieinwazyjne i nie wymagają znieczulenia. W przypadku typowych rozszerzonych naczyń kończyn dolnych, które są większe i znajdują się głębiej pod powierzchnią skóry w większości przypadków, lasery o długościach fal dla podczerwieni, takie jak laser diodowy MeDioStar NeXT Pro– nadają się lepiej, ponieważ emitowane przez nie światło lasera dociera głębiej. Kolejnym istotnym czynnikiem jest większa średnica plamki (osiągana dzięki dużej mocy wyjściowej urządzenia MeDioStar), ponieważ promieniowanie laserowe dociera głębiej przy większej plamce przy identycznej fluencji.

Zalety zabiegów zamykania naczyń:

  • wykorzystujemy głowicę VAS o długości fali 940 nm która absorpcje do hemoglobiny i oxyhemoglobiny
  • możemy zamykać duże naczynia na nogach o średnicy 0,5 mm – 2 mm

Efekty zabiegu zamykania poszerzonych naczyń w okolicy nosa mogą Państwo zobaczyć na poniższych zdjęciach. Zdjęcie wykonane przed i zaraz po zabiegu.

zamykanie naczynek na nosie warszawa

zamykanie naczynek warszawa centrum

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się