Przygotuj skórę na wiosnę – zamykanie naczynek oraz fotoodmładzanie twarzy!

Dzień już coraz dłuższy i słońca coraz więcej za naszymi oknami. Zbliża się marzec, także powoli wyczekujemy pierwszych nieco cieplejszych dni. To dobry moment, aby przygotować swoją skórę na nadejście mocniejszych promieni słonecznych, odświeżyć ją, a także zweryfikować sposób jej pielęgnacji. Warto także pozbyć się nieestetycznych przebarwień posłonecznych – pamiątek zeszłego lata oraz poszerzonych naczynek krwionośnych.

 • Laserowe zamykanie naczynek – laser, z którego korzystamy w Klinice Piękna Essence – Mediostar Next PRO wykorzystywany się do usuwania pajączków żylnych na nogach, naczyniaków oraz rozszerzonych naczynek na twarzy. Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania, jest mało ingerencyjny i praktycznie całkowicie bezbolesny. Procedura rozpoczyna się od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu zdrowotnego i wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań. Obszar skóry, na którym będzie wykonywany zabieg, poddaje się demakijażowi oraz oczyszczeniu i zostaje przeprowadzony zabieg. Skóra podczas zabiegu chłodzona jest specjalną chłodziarką Cryo6, dzięki czemu ewentualny dyskomfort i odczucia bólowe są zminimalizowane. W dniu zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko obrzęknięta, stan ten ustępuje najpóźniej po 1-2 dniach. Więcej informacji o zabiegu, jak również rzeczywiste efekty przed i po – znajdują się tutaj. 

ZAPISY NA LASEROWE ZAMYKANIE POSZERZONYCH NACZYŃ

 • Fotoodmładzanie twarzy – cel zabiegu to przede wszystkim rozjaśnienie przebarwień, zmniejszenie porów i stymulacja kolagenu do tworzenia nowych włókien. To ostatnie zjawisko daje bardzo pożądaną przez pacjentów poprawę  napięcia skóry. Dermatolodzy coraz częściej spotykają się z życzeniem przywrócenia jasnego i młodego wyglądu skóry, praktycznie w każdej części świata. Nie ma prostszego rozwiązania niż zabieg urządzeniem Mediostar Next PRO. To najnowsze osiągnięcie medycyny estetycznej i nowoczesnej kosmetologii – rozmiar plamki świetlnej w tym urządzeniu gwarantuje całkowicie skuteczne leczenie wszystkich typów skóry. Zintegrowany system chłodzenia skóry i jednolitość plamki ograniczają działania niepożądane do minimum. Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa żadnych przykrych dolegliwości.

Wskazaniami do fotoodmładzania są:

 • redukcja zmarszczek
 • zmniejszenie porów
 • poprawa struktury skóry
 • rozjaśnienie skóry
 • zmniejszenie przebarwień
 • poprawa struktury – zagęszczenie i ujędrnienie skóry

ZAPISY NA ZABIEGI LASEROWEGO FOTOODMŁADZANIA

 

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
 • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
 • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
 • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
 • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się