Zabiegi szczególnie polecane w letnie dni!

Latem, z powodu wysokich temperatur nie wskazane jest wykonywanie pewnych zabiegów kosmetycznych oraz laserowych. Nadmierna opalenizna, podrażnienie skóry promieniami UV, czy długa ekspozycja podczas opalania wykluczają bowiem wiele z nich. Z których powinnyśmy zrezygnować, a z których śmiało korzystać? Poczytajcie wpis naszego eksperta!

To prawda, że w trakcie lata nie można wykonywać zabiegów laserowych, ale tylko na odkryte partie ciała. Radzimy zrezygnować z zabiegów takich jak laserowe zamykanie naczynek na twarzy czy epilacji laserową na twarz, nogi i ręce, ponieważ na skórze mogą pojawić się nieestetyczne przebarwienia. W klinice Essence dysponujemy urządzeniem Mediostar Next Pro, którym można wykonywać zabiegi epilacji laserowej nawet latem, pod warunkiem, że są to zakryte partie ciała, takie jak bikini, bikini brazylijskie czy pachy.

Musimy pamiętać, że oprócz zabiegów laserowych latem nie możemy również wykonywać niektórych zabiegów na twarz. Mowa tutaj przede wszystkich o zabiegach opartych na peelingach chemicznych: A-Peel, kwas pirogronowy, Yellow Peel, DCT na bazie kwasu glikolowego, kwas cytrynowy i w niektórych przypadkach kwasie ferulowym.

W okresie letnim na twarz polecamy zabiegi indywidualnie dopasowane do potrzeb skóry. W klinice Essence pracujemy na szerokiej gamie różnorodnych produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować każdej klientce zabieg szyty na miarę spośród takich jak zabiegi łagodzące, ochronne, liftingujące, regenerujące, nawilżająco rozświetlające czy oczyszczające.

W okresie letnim, oprócz pielęgnacji twarzy, nie możemy zapomnieć także o ciele! Jeżeli chodzi o ciało, szczególnie polecamy zabiegi wyszczuplające i ujędrniające, gdyż na walkę o idealne ciało nie jest za późno nawet w środku letniego sezonu! Zabiegi endermologi nie tylko skutecznie ujędrnią i wysmuklą ciało, ale także działają odprężająco na mięśnie zmęczone po długich spacerach czy siłowni.

W naszej ofercie znajdują się także silnie odprężające i bardzo przyjemne rytuały upiększające na ciało. Z pośród nich można wymienić najpopularniejszą czekoladową rozkosz, romantyczny gold & pearl ceremony oraz wytrawny sushi ceremony. Każdy rytuał składa się z peelingu całego ciała, który polecany jest każdemu, szczególnie przed kąpielami słonecznymi. Po peelingu następuje ekskluzywny i odprężający masaż całego ciała i maska, która daje maksymalne nawilżenie i sprawi, że zapach rytuału pozostanie z Wami na dłużej!

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się