Odzyskaj szczupłą sylwetkę po zimie dzięki zabiegom na ciało!

Przedstawiamy zabiegi na ciało, które pomogą nam pozbyć się zbędnych kilogramów jeszcze przed sezonem bikini! 🙂

Karboksyterapia jest zabiegiem polegającym na aplikacji do głębszych warstw skóry dwutlenku węgla, poprzez iniekcję. Dwutlenek węgla, wprowadzony pod skórę, powoduje uszkodzenie ścian komórek tłuszczowych, co prowadzi do uwolnienia się kwasu tłuszczowego. Efektem jest rozpad tłuszczu (lipoliza). Zabieg znajduje zwolenników wśród osób, mających problemy z miejscowym odkładaniem się tkanki tłuszczowej, np. w okolicach brzucha, czy pośladków. Zastosowanie tej konkretnej metody pozwala na długotrwałe pozbycie się tłuszczu z miejsc najbardziej problematycznych. Szybki czas zabiegu, a także szybkie efekty przekładają się na zadowolenie i satysfakcję naszych pacjentów.

karboksyterapia warszawa centrum

Endermologia jest zabiegiem opierającym się na masażu podciśnieniowym. Podczas zabiegu zajmujemy się układem limfatycznym, opracowując specjalną głowicą wszystkie problematyczne partie ciała. To właśnie stan naszego układu limfatycznego odpowiada za pojawiające się na naszym ciele cellulit, opuchnięcia, czy nawet wiotka skóra.  Zabieg jest indywidualnie dobrany do sylwetki więc pomaga osiągnąć każdemu wymarzone efekty. Endermologia jest zabiegiem powtarzalnym. Warto udać się na nią 2 razy w tygodniu. Ten regularny, intensywny drenaż pozwala na osiągnięcie niesamowitych efektów. Już po pierwszym zabiegu widoczne jest wygładzenie skóry, a także wstępna likwidacja cellulitu. Seria zabiegowa pozwala pozbyć się go raz na zawsze, a przy okazji gwarantuje wymodelowanie sylwetki. Zabieg ten jest również przeznaczony do walki z zastojami limfy. U osób mających pracę siedzącą świetnie się sprawdzi jako „odciążenie” nóg i jako asekuracja przed możliwym zapaleniem żył. Zabieg jest przyjemny, pozwala na codzienny relaks, a przy okazji powoduje zmiany w wyglądzie.

endermologia warszawa centrum

Połączenie zabiegów endermologii z zabiegami karboksyterapii przynosi wiele korzyści. Tłuszcz uwolniony z komórek tłuszczowych podczas zabiegu karboksyterapii ma większą szansę na opuszczenie organizmu jeżeli będzie odpowiednio stymulowany zabiegiem endermologii. Po takiej serii zabiegowej gwarantowane jest pozbycie się tłuszczu z okolic najbardziej problematycznych, wymodelowanie sylwetki, usunięcie cellulitu, a także tak bardzo oczekiwana wymarzona figura. Zabiegi powinny być wspomagane piciem dużej ilości wody, a także choćby minimalną aktywnością fizyczną. Tutaj doskonale sprawdzą się wiosenne spacery J

Proponowana seria zabiegowa:

2 zabiegi endermologii na zmianę z jednym zabiegiem karboksyterapii raz na 10 dni. Warto wykonać 8 zabiegów endermologii przy równoczesnym wykonywaniu 4 karboksyterapii.

SPECJALNA OFERA!

Dla Klientów Medicover, którzy korzystają z programu GOOD FOR U proponujemy duże zniżki na zabiegi! Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ 🙂 

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się