Wygrana walka z cellulitem – endermologia LGP

Cellulit to problem, który często wraca do kobiet jak bumerang. Mitem jest, iż dotyczy on tylko osób z problemem nadwagi. Dużo większą rolę odgrywają czynniki takie jak niezdrowy tryb życia, spożywanie nadmiernej ilości węglowodanów, nałogowe nadużywanie nikotyny czy brak ruchu i siedzący tryb życia.

Cellulit Cellulitowi nierówny!

Musimy wiedzieć, iż cellulit ma różne stopnie zaawansowania. Jednym z najważniejszych aspektów skutecznej terapii jest bowiem określenie z jakiem problemem mamy do czynienia. Pozwoli to dobrać odpowiednie zabiegi i wyregulować ich natężenie.

pierwszy stopień cellulitu nie jest bardzo widoczny. Żeby go zdiagnozować należy ścisnąć dwoma palcami płat skóry na brzuchu lub na górnej części ud. Jeśli skóra robi się lekko grudkowa, jest to wiemy, iż mamy do czynienia z początkami cellulitu.

drugi stopień cellulitu diagnozuje się się identycznie jak pierwszy, jednak skóra po ściśnięciu wygląda jak pomarańczowa skórka. Dodatkowo dotykanie tego miejsca może powodować ból i dyskomfort.

trzeci stopień cellulitu to moment, kiedy jest on już widoczny bez ściskania, a grudki są większe. Na całej powierzchni występowania skóra w głębszych warstwach jest nieregularnie pofałdowana.

czwarty stopień cellulitu to najcięższy możliwy. Jest to moment, kiedy skóra jest mocno pofałdowana i tkliwa. Grudki podczas dotykania bardzo bolą, są łatwo wyczuwalne już przy delikatnym dotyku dłonią.

zabiegi na cellulit warszawa centrum

Endermologia LPG na cellulit – najbardziej skuteczny zabieg nowoczesnej kosmetologii

Zabieg endermologii ciała opiera się na opatentowanym procesie – podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest masowana przez dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze. Nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez różne kierunki i różne prędkości obrotu rolek.W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

Działanie zabiegu endermologii na ciało

 • działa na złogi tłuszczu aktywując lipolizę (proces uwalniania tłuszczu)
 • ujędrnia skórę, daje niesamowite efekty w walce z cellulitem
 • powoduje stymulację kolagenu i elastyny
 • stymuluje układ limfatyczny, pomagając oczyścić organizm z toksyn
 • modeluje i wysmukla całą sylwetkę

Dzięki nieinwazyjnemu, całkowicie bezbolesnemu działaniu zabiegi są nie tylko wysoko skuteczne, ale przede wszystkim bardzo przyjemnie. Regularne sesje zapewniają klientom relaks i dobre samopoczucie, także po ciężkich treningach, w łagodzeniu bólów mięśni (tak zwanych zakwasów).

endermologia warszawa centrum
Przeciwwskazania do zabiegu endermologii
 • przepuklina
 • naczyniaki
 • żylaki, zapalenie żył
 • nowotwory
 • ciąża [4 miesiące po porodzie, 6 po cięciu cesarskim]
 • uszkodzenia skóry
 • zażywanie leków na krzepliwość krwi

A dla wytrwałych, którzy dotrzymali do końca, mamy niespodziankę!

Pakiety endermologii w wakacyjnych cenach! 

pakiet endermologia całego ciała 10 zabiegów – 1500 zł