Zabiegi medycyny estetycznej

Dzisiejsza medycyna estetyczna to nowoczesne techniki regeneracji o działaniu m.in. przeciwstarzeniowym, które uzupełnione o zabiegi pielęgnacyjne kompleksowo poprawiają kondycję skóry, jej jędrność, gęstość oraz nadają zdrowy wygląd. To również zabiegi lecznicze rozwiązujące zarówno problemy dermatologiczne, jak i estetyczne skóry (medycyna przeviwstarzeniowa). Medycyna estetyczna oferuje różnego rodzaju terapie regenerujące i odmładzające naszą skórę. Czasu nie da się cofnąć ani zatrzymać, ale dzięki odpowiedniej profilaktyce możemy spowolnić jego wpływ na nasze ciało i cieszyć się długo młodym oraz świeżym wyglądem. Anty-Aging dziś to nie fanaberia, a troska o piękniejsze jutro.

Argumenty, które przemawiają za medycyną estetyczną:
  • Szybka redukcja zmarszczek i bruzd
  • Błyskawiczny lifting twarzy
  • Pielęgnacja przeciwstarzeniowa cery dojrzałej, 35+
  • Małoinwazyjne i chirurgiczne modelowanie twarzy

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Za pomocją iniekcji dostarczamy skórze kwas hialuronowy o wysokim stężeniu, witaminę B5 oraz rewolucyjny kompleks antyoksydantów DMAE. Dzięki temu składniki aktywne podawane są do miejsc, które tego potrzebują, a pokonanie bariery naskórkowej pozwala na uzyskanie szybkich efektów.

Ciekawostka: Mezoterapię stosuję się także w likwidacji lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów oraz stmulacji wzrostu włosów 🙂
Promocja na zabiegi w Klinice Piękna Essence dotyczy 1 zabiegu na twarz. Liczba zabiegów ograniczona!

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

Wypełniacze są bardzo efektywnymi preparatami podtrzymującymi młody i piękny wygląd. Są to substancje wstrzykiwane w określonej objętości śródskórnie lub podskórnie, które poprzez unoszenie powierzchownych warstw skóry pozwalają na kształtowanie jej powierzchni poprzez korekcję fałdów i zmarszczek oraz korekcję kształtu poszczególnych okolic twarzy. Zabiegi są dostosowane do Twoich potrzeb, a rezultaty widoczne natychmiast. 

Kwas hialuronowy to najczęściej stosowany produkt wypełniający. Preparat poprzez działanie objętościowe natychmiast po zabiegu spłyca zmarszczki i poprawia objętość tkanek. Kwas hialuronowy poza działaniem wypełniającym działa od wewnątrz dając efekt silnej stymulacji skóry. Pobudzając ją do regeneracji poprawia gęstość, nawilżenie i elastyczność skóry. Dzięki temu nawet po jego wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem. W zależności od wskazań dobieramy różne gęstości preparatu od bardzo delikatnych zawierających małe cząsteczki kwasu po preparaty wolumetryczne. Efekty są natychmiastowe i utrzymują się około 10-12 miesięcy.

SEKRET EFEKTU V

Młoda twarz ma kształt litery V – im młodsza jest twarz, tym skóra jest jędrniejsza, a kontury są bardziej wyraziste, twarz jest symetryczna i ma kształt litery V. Z wiekiem dochodzi do odwrócenia kształtu litery V. Bez względu na to, jak dobre są nasze geny, każdy typ skóry ostatecznie traci elastyczność. Zmieniają się proporcje, zmniejsza się objętość. Policzki opadają, podbródek wiotczeje, a owal twarzy rozszerza się ku dołowi. Skutek: symetryczny kształt V odwraca się, a na twarzy coraz bardziej widać nasz wiek, bez względu na to jak młodo się czujemy. 

Efekt V to: poprawa objętości skóry w celu uzyskania młodego wyglądu twarzy. Zamiast redukcji pojedynczych zmarszczek, twarz potrzebuje prawdziwego odzyskania objętości. Za pomocą odpowiedniego zabiegu twarz uzyska optymalny kształt V, zmarszczki zostaną naturalnie zredukowane.

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się