Zabiegi Medycyny Estetycznej w niskich cenach!

Zapraszamy do zapoznania się z super promocjami na zabiegi medycyny estetycznej oraz krótkimi opisami działania tychże zabiegów!

1. Toksyna botulinowa (botoks)znajduje zastosowanie w neurologii, okulistyce, dermatologii oraz medycynie estetycznej. Wstrzykiwanie małych dawek botoksu pozwala rozluźnić mięsień do którego jest podawany, dzięki czemu następuje wygładzenie (ale nie trwałe usunięcie!) zmarszczki mimiczne, takie jak kurze łapki, poziome zmarszczki na czole, zmarszczki pomiędzy brwiami. Preparat stosowany jest także do uniesienia opadających kącików ust, leczenia bruksizmu oraz uśmiechu dziąsłowego. Wstrzyknięcie preparatu w zmarszczkę powoduje zablokowanie przewodzenia impulsów nerwowych, dzięki czemu następuje paraliż przez co skóra przestaje się marszczyć, a zmarszczki pogłębiać. Efekt po wstrzyknięciu botoksu nie następuje od razu lecz sukcesywnie wzmaga się przez kilka dni, by osiągnąć ostateczne działanie około 7 dobry od zabiegu. Wstrzyknięcie botoksu nie paraliżuje mięśni na stałe – wygładzoną skórą możemy cieszyć się od 4 do 6 miesięcy od zabiegu. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest przyjmowanie leków przeciwbólowych, rozrzedzających krew, antybiotyków oraz leków na spastyczność. Zabiegowi też nie powinny poddawać się kobiety w ciąży, osoby cierpiące na reumatoidalne zapalenie stawów czy chorobę Alzheimera.

Promocje na zabiegi toksyną botulinową:

TOKSYNA BOTULINOWA (poziome zmarszczki na czole, zmarszczki między brwiami, kurze łapki) do wyboru 1 okolica – 600 zł

TOKSYNA BOTULINOWA (poziome zmarszczki na czole, zmarszczki między brwiami, kurze łapki) do wyboru 2 okolice – 900 zł (zamiast 1400 zł!)

TOKSYNA BOTULINOWA (poziome zmarszczki na czole, zmarszczki między brwiami, kurze łapki) wszystkie 3 okolice – 1100 zł (zamiast 2100 zł!)

Close-up female face with a big wrinkles on her forehead - isolated on white

2. Kwas hialuronowy – nazywany przez niektórych „eliksirem młodości” ma od wielu lat bardzo szerokie zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i medycynie estetycznej. Dzięki swoim właściwościom odpowiada przede wszystkim za nawilżenie oraz ujędrnienie naszej skóry. Jest on naturalnym składnikiem naszego organizmu, a z wiekiem nam go ubywa, co objawia się degradacją tkanek, zmniejszeniem nawilżenia oraz utratą sprężystości. Ma on silne właściwości wiązania włókien kolagenowych oraz wody dzięki czemu miejsce podania odpowiednio dobranego kwasu hialuronowego wypełnia się.  Kwas hialuronowy jest metabolizowany przez nasz organizm w naturalny sposób, dlatego efekty zabiegów z jego zastosowaniem nie są permanentne. W zależności od preparatu i miejsca podania mogą utrzymywać się od 6 do 12 miesięcy. Wykorzystuje się go do wypełniania zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy, ujędrniania i rewitalizacji skóry, wygładzania zmarszczek na szyi i dekolcie, zabiegu korekty nosa czy modelowania i powiększania ust. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego są: ciąża, karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry takie jak opryszczka czy trądzik, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe.

Promocje na zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego:

BRUZDY MARIONETKI wygładzanie bruzd – od 900 zł

BRUZDY NOSOWO – WARGOWE wygładzanie bruzd – od 900 zł

KOREKTA UST mezoterapia czerwieni wargowej, korekta objętości ust – 900 zł (zamiast 1200 zł!)

 

kwas hialuronowy warszawa centrum

3. Osocze bogatopłytkowe – inna, potoczna nazwa to „wampirzy lifting”. Zabieg polega na ostrzykiwaniu danego obszaru osoczem bogatopłytkowym uzyskiwanym z krwi pacjentki. Po pobraniu, krew zostaje odwirowana, uzyskuje się aktywne trombocyty, które są zawarte w osoczu. Są one niezwykle ważne dla regeneracji komórek skóry. Tak uzyskana mieszanka zawiera czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają one także syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają produkcję kolagenu. Zabieg daje rewelacyjne rezultaty, między innymi: odrastanie i gęstnienie włosów (ostrzykiwanie skóry głowy), wygładzanie blizn (ostrzykiwanie np. rozstępów, ale także blizn potrądzikowych), usuwanie worków i cieni pod oczami, zwięszenie gęstości i napięcia skóry oraz poprawienie jej kolorytu, regenerację naskórka, głebokie nawilżenie. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po dwóch tygodniach od jego wykonania. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od pierwszego zabiegu. Poprawę napięcia, elastyczności, gęstości skóry, przebudowę włókien kolagenowych, wypełnienie drobnych zmarszczek uzyskujemy po wykonaniu całej serii, na którą składa się zazwyczaj trzy zabiegi. Już po dwóch zabiegach widoczne jest znaczne zagęszczenie włosów i poprawa ich kondycji. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są: choroby krwii, nowotwory, ciąża i karmienie piersią, przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. aspiryny).

Promocje na zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego:

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE600 zł

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – 3 okolice – 1500 zł (zamiast 1800 zł!)

osocze bogatopłytkowe warszawa centrumDODATKOWO!
Konsultacja lekarska – w cenie zabiegu!

Konsultacja bez wykonania zabiegu – tylko 50 zł (zamiast 100 zł!)

ZAPRASZAMY!

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się