Zabieg Cosmelan na przebarwienia – rzeczywiste efekty

Szacuje się, że ponad połowa Polek i Polaków ma z nimi problem. Nieestetyczne plamki o różnorodnych odcieniach, nierównomierny koloryt skóry lub sieć kropeczek pokrywających skórę twarzy – to defekty kosmetyczne, które sprawiają, że nasza cera wygląda na zmęczoną, a w efekcie tego dodaje nam lat. Przyczyną ich powstawania jest często nadmierne opalanie, nieprawidłowe postępowanie po ingerencyjnych zabiegach czy też nieprawidłowa pielęgnacja (na przykład stosowanie kosmetyków z kwasami w słoneczne dni). Czasem powstają też w wyniku zaburzeń hormonalnych czy też jako skutek uboczny przyjmowanych leków.

Na szczęście mamy wiele sposobów na jakich możemy z nimi walczyć, a jedną z nich jest rewelacyjny zabieg Cosmelan, o którym szerzej pisaliśmy niedawno. Dzisiaj poniżej przedstawiamy rzeczywiste efekty zabiegu przeprowadzonego w Klinice Essence. Jak widać zabieg przyniósł spektakularne efekty u klientki, która próbowała już wielu innych sposobów na pozbycie się przebarwień, jak widać bezskutecznie. Prawidłowo wykonany zabieg, terapia prowadzona pod okiem specjalisty oraz sumiennie stosowanie dobranych kosmetyków gwarantuje spektakularne efekty przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.

Cosmelan warszawa centrum zabieg efekty

Zapraszamy do Essence!

 

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się