NOWOŚĆ!! Zabieg COSMELAN Mesoestetic – raz na zawsze pożegnaj przebarwienia!

Chociaż luty już prawie za nami – nie zwalniamy tempa wprowadzając co raz to nowe zabiegi, które są odpowiedzią na problemy naszych Klientów. Selekcjonując zabiegi do oferty naszej Kliniki wybieramy te, które jednocześnie mają potwierdzoną skuteczność, ale z drugiej strony są nieinwazyjne. I tak w lutym w ofercie Kliniki Piękna Essence pojawił się zabieg renomowanej marki z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej – peeling Cosmelan przeznaczony do walki z przebarwieniami!

Zabieg Cosmelan Mesoestetic to obecnie jeden z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych zabiegów wybielających, przeznaczonych do walki z przebarwieniami posłonecznymi oraz hormonalnymi. Jeżeli borykasz się zatem z nieestetycznymi plamami na twarzy, szyi, dekolcie czy grzbietach dłoni to terapia Cosmelanem jest właśnie dla Ciebie!

Procedura zabiegowa to składa się z dwóch etapów:

 • wizyty w gabinecie, podczas której wykwalifikowany kosmetolog aplikuje odpowiednią maskę, którą potem pacjent sam zmywa w domu w ustalonym przez osobę prowadzącą czasie
 • samodzielnej terapii domowej, na którą składa się aplikacja kremu Cosmelan 2 (wspomaganie działania maski) oraz kremu Hydra Vital Factor K (maksymalne nawilżenie skóry suchej i podrażnionej); terapia domowa trwa ok. 3 miesiące

Wskazania do peelingu Cosmelan:

Zabieg przeznaczony jest dla każdego fototypu i rodzaju skóry. Przy cerach tłustych i mieszanych dodatkowo składniki zawarte w produktach regulują nadmierne wydzielanie sebum oraz zwężają pory.

Zabieg Cosmelan świetnie sprawdza się do:

 • usuwania przebarwień hormonalnych oraz posłonecznych
 • wyrównywania kolorytu skóry
 • likwidacji powierzchownych zmarszczek oraz zwężenia porów
 • leczenia stanów zapalnych oraz regulacji wydzielania sebum
 • ma on również działanie anty – aging poprzez stymulację regeneracji włókien kolagenowych

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • epilacja laserowa w miejscu gdzie chcemy wykonać zabieg (należy odczekać ok. 2 tygodnie)
 • ciąża i okres karmienia
 • opryszczka w fazie aktywnej
 • aktywne stany zapalne
 • bliznowce

Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny, chociaż podczas aplikacji preparatów pacjent odczuwać może niewielkie uczucie swędzenia oraz mrowienia. Po zabiegu skóra może być także lekko obrzęknięta, tkliwa i zaczerwieniona. Wykonanie zabiegu wiąże się z dosyć intensywnym złuszczaniem skóry, co może wyłączyć pacjenta na kilka dni. Jest to jednak niewielka cena jaką pacjent zapłacić musi za skuteczne pozbycie się przebarwień.

Zapraszamy do zapisów – ZABIEG COSMELAN

cosmelan zestaw mesoestetic

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się