NOWOŚĆ – Skuteczne wyszczuplanie ciała i usuwanie cellulitu! Zabiegi urządzeniem COAXMED!

Poznaj cenę i zapisz się na zabieg

NOWOŚĆ w Klinice Piękna Essence. W styczniu w ofercie Kliniki pojawiły się zabiegi wykonywane przełomowym urządzeniem – COAXMED. Urządzenie to oferuje opatentowaną technologię, umożliwiającą prowadzenie skutecznych terapii ciała oraz twarzy o udowodnionych klinicznie rezultatach. Zabiegi stosowane na ciało (kriolipoliza, sonotermolipoliza i drenaż limfatyczny połączony z diatermią) likwidują miejscową otyłość, cellulit, ujędrniają i napinają skórę oraz poprawiają jej strukturę. Aparatura stosowana do pielęgnacji twarzy zagęszcza, ujędrnia i poprawia strukturę skóry, widocznie redukuje zmarszczki i podnosi kontury.

COAXMED – ZABIEGI NA CIAŁO

Wachlarz możliwości zabiegowych jest bardzo szeroki – najważniejsze jednak jest to, iż zabiegi mają udowodnioną skuteczność. Poniżej przedstawiamy wachlarz zabiegów na ciało.

  • KRIO LIPO ICE – nowa nieinwazyjna technologia, wykorzystująca niską temperaturę do likwidacji miejscowej otyłości na brzuchu, plecach (boczkach) czy bryczesach. Jest to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. Polega na aplikacji specjalnej głowicy na obszar ciała poddawany zabiegowi. Dzięki emisji intensywnego zimna organizm wykazuje reakcję zapalną, powodującą naturalne pozbywanie się adipocytów z organizmu. W ten sposób uzyskujemy spektakularną poprawę figury! Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do swoich normalnych czynności.
  • SONOTERMOLIPOLIZA to metoda, która koncentruje się na redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidacji cellulitu. Sonotermolipoliza łączy w sobie jednoczesną emisję ultradźwięków niskiej częstotliwości oraz fali radiowej monopolarnej o szerokim spektrum częstotliwości. Ultradźwięki wytwarzają mikrodrgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych i zwłóknienia tkanek. Energia fali radiowej doprowadza do równomiernego nagrzania głębokich struktur skóry powodując stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, a także miejscowe wzmocnienie cyrkulacji krwi.
  • DIATERMIA + VACUUM (DRENAŻ LIMFATYCZNY) Podczas tej fazy zabiegu koncentrujemy się na przeciwdziałaniu utracie jędrności skóry, pobudzeniu krążenia, odprowadzeniu limfy i przyspieszeniu metabolizmu. Masaż próżniowy jest wskazany przy programie antycellulitowym, wyszczuplającym i przeciwobrzękowym. Rozluźnia i odpręża. Efektem jest młodzieńcza i napięta skóra. Diatermia powoduje głębokie rozgrzanie szeregu warstw skóry, co przynosi absolutnie spektakularne efekty w przypadku cellulitu oraz utraty jędrności.

JAK DZIAŁA I JAKIE EFEKTY PRZYNOSI ZABIEG?

Istotą zabiegu jest wytworzenie energii cieplnej w odpowiednich warstwach skóry. Fale generowane przez agregat RF o szerokim spektrum parametrów inicjują strukturalną przemianę kolagenu i determinują proces produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie zabiegów CoaxMed Klient otrzymuje następujące rezultaty:

  • lifting górnej powieki oraz napięcie skóry czoła,
  • pogrubienie skóry w okolicy oka, likwidacja linii oraz minimalizacja zmarszczek w okolicy oka, lifting górnej części policzków,
  • napięcie skóry oraz zmniejszenie porów w obrębie środkowej części policzków,
  • zmniejszenie zwiotczenia wzdłuż linii szczęki, podniesienie konturów twarzy,
  • naprężenie skóry szyi oraz minimalizacja ilości i głębokości zmarszczek na szyi,
  • restrukturyzacja dekoltu.

Skóra po zabiegu jest widocznie napięta, młodsza, gładsza, a jej koloryt jest pięknie wyrównany.

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH?

Pojedynczy zabieg przynosi efekty głęboko satysfakcjonujące Klientów. Jednak dla uzyskania stabilnej trwałości efektów, terapeuta Kliniki Piękna Essence zaleci odpowiednią serię sesji zabiegowych, wymaganych do osiągnięcia docelowych rezultatów. Najczęściej sugeruje się odbycie od 6 do 10 sesji. Badania wskazują, że najbardziej spektakularne efekty obserwuje się od 2 do 6 miesięcy po zakończeniu terapii. Jednakże wielu pacjentów stwierdziło osiągnięcie pełnej satysfakcji w krótszym czasie.

CZY ZABIEG PRZYNOSI DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE?

CoaxMed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne zauważone efekty uboczne można sklasyfikować jako rumień oraz obrzęk. Te efekty ustępowały jednak do końca dnia, w którym przeprowadzany był zabieg. Powrót do normalej aktywności następuje bezpośrednio po zabiegu. Specjalista opiekujący się Państwem zaleci odpowiednią pielęgnację w domu na bazie kosmeceutyków Renlive lub Rejuve, dla utrwalenia efektów zabiegu.

JAKIE EFEKTY PRZYNOSI ZABIEG COAXMED NA CIAŁO?

Mechaniczne mikro-masaż, ograniczenie zwłóknienia tkanek, poprawa metabolizmu komórkowego, poprawa przepuszczalności błon komórkowych (lepsze odżywienie oraz przygotowanie do działania składników lipolitycznych zawartych w specjalnym serum, które jest aplikowane podczas zabiegu)

Termiczne wysoka temperatura przyczynia się do zwiększenia cyrkulacji krwi i limfy oraz do poprawy metabolizmu komórkowego; niska temperatura (Krio Lipo Ice) – likwidacja komórek tłuszczowych

Chemiczne rozbijanie złożonych cząsteczek, przemiana toksycznych związków w proste produkty chemiczne w celu ich zmetabolizowania.

JAK COAXMED DZIAŁA NA CELLULIT I MIEJSCOWY PRZEROST TKANKI TŁUSZCZOWEJ?

Badania wykazują, że znaczna większość populacji kobiet cierpi na niedoskonałości związane z koncentracją komórek tłuszczowych, które tworzą zagłębienia na skórze, co powoduje efekt podobny do skórki pomarańczowej. Niedoskonałości te najczęściej występują na udach, biodrach i pośladkach.

Niestety nie trzeba być dotkniętą nadwagą lub być w pewnym wieku, aby mieć cellulit. Nawet młodym i szczupłym kobietom doskwiera ta niedoskonałość. Korzystając z zabiegów CoaxMed cellulit jest widocznie zmniejszony, a skóra jest wzmocniona i ujędrniona. Wiele kobiet wykorzystuje CoaxMed jako alternatywę dla liposukcji oraz jako metodę do radykalnej przebudowy skóry ud i pośladków. Dzięki technologiom oferowanym przez CoaxMed dochodzi do szeregu procesów w skórze, których efektem jest rozpad komórek tłuszczowych, a następnie ich naturalne usunięcie z organizmu.

Zmniejszenie liczby komórek tłuszczowych i zmiana struktury lipidów powoduje, że skóra staje się napięta i elastyczna. Wyraźne napięcie jest widoczne nie tylko na udach i brzuchu, ale także na pośladkach, a nawet ramionach i nad kolanami.

Przeprowadzone badania wskazują, że w 100% przypadków pacjentki zauważają redukcję cellulitu oraz zmniejszenie obwodów ciała. Średnia wartość w ocenie pacjentek jeśli chodzi o poprawę w zakresie cellulitu wyniosła 73%. Średnie zmniejszenie obwodu uda w efekcie serii zabiegowej wyniosło 3,4 cm, a u wszystkich pacjentek nastąpiło wzmocnienie i ujędrnienie skóry.

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG NA CIAŁO?

Pełen zabieg, składający się ze wszystkich etapów (Krio Lipo Ice, Sonotermolipoliza, Diatermia + Vacuum) wraz z odpowiednimi kosmeceutykami pielęgnacyjnymi, trwa do 2 godzin. Zabiegi cząstkowe, które może zarekomendować Państwu indywidualnie terapeuta Kliniki Piękna Essence, mogą trwać odpowiednio krócej.

ILE ZABIEGÓW TRZEBA WYKONAĆ DLA NAJLEPSZYCH REZULTATÓW?

Liczba sugerowanych sesji zabiegowych, ich częstotliwość oraz sekwencja, zależy od indywidualnych cech pacjenta, i zostanie ustalona przez profesjonalnie przygotowanego terapeutę podczas pierwszej konsultacji. Zazwyczaj dla stabilnie trwałych efektów zalecona zostanie seria od 6 do 15 sesji zabiegowych.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU COAXMED? CZY TO BEZPIECZNA METODA?

Generalne przeciwwskazania do zabiegu CoaxMed to: choroby wątroby, choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, ciąża i laktacja, zaburzenia onkologiczne w trakcie terapii oraz do 5 lat od wyleczenia. O możliwości zakwalifikowania Państwa do zabiegu CoaxMed zadecyduje terapeuta podczas pierwszej konsultacji.

CoaxMed jest metodą o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Został oznaczony symbolem CE Medical i posiada certyfikaty ISO 9001 oraz EN2000.

KTO JEST IDEALNYM KANDYDATEM DO ZABIEGU COAXMED NA TWARZ?

Osoba dotknięta poluźnieniem i zwiotczeniem skóry, która chciałaby się poddać liftingowi twarzy. Zabieg CoaxMed zaleca się stosować także prewencyjnie, dla opóźnienia widocznych skutków upływającego czasu. CoaxMed gwarantuje trwałe rezultaty w postaci znacznego napięcia, wygładzenia i ujędrnienia skóry oraz zwiększenia jej gęstości, unikając metod inwazyjnych.