Mikrodermabrazja

Mechaniczne złuszczanie naskórka

Zmiany potrądzikowe, przebarwienia, zmarszczki i inne problemy skórne nie muszą już dłużej być źródłem kompleksów. Mikrodermabrazja to zabieg, dzięki któremu można szybko i skutecznie pozbyć się mało estetycznych zmian na skórze twarzy, ale także ciała. Ta metoda złuszczania zrogowaciałego naskórka zyskuje coraz większą popularność. Zabieg ten jest mało inwazyjny i może być bezpiecznie stosowany nawet u osób posiadających cerę wrażliwą, czy skłonną do alergii, u których inne zabiegi o podobnym działaniu są przeciwwskazane. Mechaniczne złuszczanie naskórka to rodzaj peelingu, ale o znacznie intensywniejszym działaniu. Za pomocą specjalnego urządzenia wykonuje się w pełni kontrolowane ścieranie zrogowaciałych części naskórka. Działania te mają na celu dogłębne oczyszczenie skóry, jej wyrównanie i wygładzenie. W wyniku mikrodermabrazji dochodzi do znacznej poprawy wyglądu cery. Pobudzone zostają procesy regeneracji. W miejscu złuszczonego, zrogowaciałego naskórka pojawiają się nowe komórki. Skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd, jest elastyczna, gładka i bardziej jędrna. Znikają przebarwienia, blizny i wyraźnie spłycone zostają zmarszczki. Mechaniczne złuszczanie naskórka daje pożądane efekty w postaci wyraźnej poprawy wyglądu skóry twarzy czy ciała. Co więcej, pozbawiona warstwy rogowej skóra lepiej reaguje na aplikowane preparaty pielęgnacyjne. Kosmetyki znacznie łatwiej przenikają do głębszych warstw skóry i aktywniej działają.

Forma mechanicznego złuszczania naskórka za pomocą głowicy o odpowiedniej ścieralności.

Wskazania do zabiegu :
– zmarszczki,
– fotostarzenie,
– powierzchowne blizny,
– przebarwienia,
– rozszerzone ujścia gruczołów łojowych,
– trądzik pospolity,
– rogowacenie okołomieszkowe,
– wzmożona produkcja kolagenu.

Efekty zabiegu:
– złuszczenie,
– wygładzenie skóry,
– wyrównanie powierzchni skóry,
– zmniejszenie widoczności przebarwień,
– spłycenie blizn,
– zwężenie ujść gruczołów łojowych

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się