Mezoterapia mikroigłowa DERMOROLLER

Mezoterapia igłowa to jeden z najbardziej skutecznych i najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Znana jest również jako rolowanie i polega na indukcji kolagenu CIT. Zabieg przyczynia się do redukcji zmarszczek, rozstępów oraz wszelkiego rodzaju blizn. Technika jest również skuteczna w przypadku poprawienia tekstury skóry oraz zmniejszenia porów. Efektywnie wprowadzone w głąb skóry składniki aktywne przy bardzo wysokim stopniu absorpcji powodują, że mezoterapia igłowa jest stosowana w przypadku leczenia brązowych plam wywołanych nadmierną pigmentacją, a także łysienia i trądziku. Do zabiegów wykorzystywane są specjalne urządzenia, między innymi derma-roller. Posiadają one określoną liczbę ostrych i cienkich igiełek, które tworzą w skórze maleńkie otworki otwierające ścieżki szybkiego i łatwego dostarczenia aktywnych substancji w głąb skóry. Dzięki mikrouszkodzeniom stworzonym przez derma-roller aktywują się procesy gojenia, zwiększona zostaje produkcja elastyny i kolagenu, a skóra staje się odmłodzona, grubsza i bardziej napięta. Essence to jedna z lepszych klinik piękna w Warszawie, tam będą mogli Państwo skorzystać z zabiegu wykonywanego przez doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów. Mezoterapia igłowa polecana jest szczególnie osobom starszym w celu poprawy napięcia skóry oraz osobom młodym, które chcą odżywić i nawilżyć swoją skórę. Już po pierwszym zabiegu można dostrzec efekty, jednak zaleca się serię złożoną z 4-6 zabiegów stosowanych w 7-10 dniowych odstępach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – Warszawa, ulica Hoża.

Wskazania do zabiegu:
– skóra z oznakami zmęczenia i stresu,
– skóra z przebarwieniami,
– skóra przesuszona,
– skóra pozbawiona blasku,
– skóra osób palących,
– skóra wiotka,
– skóra pomarszczona.

Efekty zabiegu:
– wygładzenie powierzchni skóry,
– wyraźne, głębokie nawilżenie,
– poprawa kolorytu,
– przywrócenie skórze blasku,
– efekt liftingujący,
– wygładzenie zmarszczek.

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się