Mezoterapia igłowa

To silnie regenerujący i nawilżający zabieg pozwalający na wprowadzenie w skórę składników aktywnych zawartych w mezokoktajlach, dobieranych indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta.
Składniki, które najczęściej obecne są w wykorzystywanych mieszankach to kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy i wyciągi roślinne. Substancje te zostają zaaplikowane w skórę za pomocą delikatnych nakłuć sięgających warstw skóry właściwej a pozostawione depozyty koktajli ulegają następnie powolnemu wchłonięciu wywierając odżywczy wpływ na tkanki.
Dla kogo jest ten zabieg?
– osoby starsze w celu poprawy napięcia i elastyczności skóry, wypłycenia zmarszczek
– osoby młode w celu intensywnego nawilżenia i odżywienia skóry

Jakie obszary są poddawane zabiegowi?
– skóra całej twarzy
– delikatna okolica oczu – niwelacja zmarszczek, likwidacja cieni
– okolica ust
– szyja
– dekolt
– dłonie

Kiedy widoczne są efekty?
– pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania pełnego efektu zaleca się serię 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępach 7-10 dniowych.

* wszystkie stosowane przez nas preparaty mają rejestrację pozwalającą na ich śródskórne iniekcje, w związku z czym są one odpowiednio przygotowane i tym samym bezpieczne dla pacjenta

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się