Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Najwięcej, bo aż 50% jest go w skórze, gdzie stanowiąc element substancji międzykomórkowej, mając zdolność do intensywnego wiązania cząsteczek wody, odpowiada za prawidłowe nawilżenie i jędrność skóry. Preparaty, popularnie zwane, „wypełniaczami”, zwierają kwas hialuronowy o różnym stopniu usieciowania i pozwalają w bezpieczny i efektywny sposób poprawić wygląd różnych części ciała.

Jakie efekty daje zastosowanie kwasu hialuronowego?

* wypełnienie bruzd, zagłębień i powstałych zmarszczek
– bruzdy nosowo-wargowe
– okolica górnej wargi tzw. „zmarszczki palacza”
– linie marionetki
– poprzeczna zmarszczka brody

* uzupełnienie ubytków tkanek uwarunkowanych genetycznie bądź związanych z procesem starzenia
– zapadnięte policzki
– „dolina łez”

* modelowanie kąta żuchwy
* niwelowanie opadających policzków tzw. „chomiczków”
* modelowanie/powiększanie ust
* unoszenie opadających kącików ust
Ja długo utrzymują się efekty?
– pierwsze efekty: widoczne w dniu wykonania zabiegu
– ostateczne efekty: po około 10 dniach
– czas trzymania się efektów: zależy od okolicy, od 6-12 miesięcy

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się