Zabiegi Wyszczuplające

Zabiegi wyszczuplające są świetnym sposobem na uzyskanie zgrabnej sylwetki. W naszej Klinice Essence oferujemy kilka rodzajów zabiegów modelujących ciało, takich jak: endermologia, masaż wyszczuplający bańką chińską, karboksyterapia na ciało oraz mezoterapia na ciało. Endermologia inaczej nazywana jest masażem podciśnieniowym. Jej celem jest modelowanie sylwetki oraz zwalczanie lokalnych otłuszczeń. Ten ekskluzywny zabieg wyszczuplający działa na skórną i podskórną tkankę łączną, dzięki dużej sile nacisku. Warto wspomnieć, że jest bezinwazyjny i bezbolesny. Zabieg wykonywany jest za pomocą profesjonalnego urządzenia LPG Cellu M6® Integral (to najnowsza generacja urządzeń LPG). Wskazania do zabiegu: wiotka skóra, nagromadzenie tkanki tłuszczowej, cellulit, przygotowanie skóry do innych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. Zalety zabiegu: usunięcie złogów tłuszczowych, zmniejszenie tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, modelowanie sylwetki, ujędrnienie skóry. Masaż bańką chińską to zabieg relaksacyjny i wyszczuplający, który opiera się na metodzie próżniowego zasysania skóry i tkanek podskórnych. Ważny jest odpowiedni dobór rodzaju i wielkości baniek oraz mocy ich zasysania. Wskazania do zabiegu: wiotka skóra, cellulit. Zalety zabiegu: redukcja cellulitu, wymodelowanie sylwetki. Karboksyterapia to zabieg wyszczuplający, który polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Specjalne urządzenie reguluje przepływ i temperaturę dwutlenku węgla, zwanego „cudownym gazem”. Wskazania do zabiegu: wiotka skóra, ­brak jędrności, ­cellulit. Zalety zabiegu: ­­redukcja cellulitu wzmożona produkcja kolagenu, ­poprawa jędrności skóry. Mezoterapia igłowa to zabieg wyszczuplający, który polega na wprowadzeniu w głąb skóry składników aktywnych przy użyciu specjalnej igły. Dzięki temu kuracja skutecznie działa na głębsze warstwy skóry. Wskazania do zabiegu: ­wiotka skóra, ­brak jędrności, ­nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Efekty zabiegu: ­zwiększenie przepuszczalności lub płynności błon tłuszczowych, wyszczuplenie sylwetki, redukcja cellulitu. Mezoterapia mikroigłowa to zabieg wyszczuplający, który polega na wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry za pomocą dermarollera, który wyposażony jest w mikroigiełki. Zabieg skutecznie działa na głębsze warstwy skóry. Wskazania do zabiegu: skóra wiotka, ­brak jędrności, ­nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Zalety zabiegu: wyszczuplenie sylwetki, redukcja cellulitu. Nasze zabiegi wyszczuplające wykonują kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Używają przy tym kosmetyków i urządzeń renomowanych marek, które pozwalają zadbać o ciało w profesjonalny sposób.

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się