Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem to metoda sprawdzona, szybka i bezpieczna. Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje wosku, a każdy z nich jest reklamowany jako ten najlepszy i najskuteczniejszy.

Depilacja Lycon to wśród wosków hit w Polsce na świecie. Lycon to australijski wosk wyprodukowany z naturalnych składników. Do depilacji Lycon wykorzystuje się więc olejki, żywice i wosk pszczeli. Ważną cechą depilacji Lycon jest fakt, że w przeciwieństwie do tradycyjnej depilacji woskiem, ten nowy zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Depilacja Lycon umożliwia pozbycie się już 1 mm włosków. Bezbolesność depilacji Lycon wynika z tego, że wosk nie ciągnie i nie podrażnia skóry. Ponadto depilacja Lycon działa kojąco na skórę, która pozostaje gładka i miękka po zabiegu. Depilacja Lycon jest przede wszystkim bezbolesna. Ponadto umożliwia usuwanie nawet bardzo krótkich włosków. Co bardzo ważne depilacja Lycon jest bardzo dokładna i skuteczna. Kobiety szczególnie polecają depilację Lycon do miejsc wrażliwych i delikatnych jak np. okolice bikini. Depilacja Lycon pielęgnuje również skórę i działa na nią kojąco. Sam wosk do depilacji Lycon ma jedwabistą konsystencję i piękny zapach. Depilacja Lycon jest bardzo przyjemna i relaksująca.