TOPOWE ZABIEGI w Klinice Essence

Zabieg ENDOLIFT – spektakularne efekty!

Zaburzenia w wytwarzaniu kolagenu mogą być przyczyną poważnych schorzeń jak bóle kręgosłupa, sztywność stawów, problemy ze dolegliwościami bólowymi stawów biodrowych i kolanowych. Innym, widocznym efektem braku kolagenu, są głębokie zmarszczki, cellulit i przedwczesne wypadanie włosów. Zlekceważenie braku kolagenu może doprowadzić do tzw. syndromu przedwczesnego starzenia; osoba nim dotknięta wygląda na 10-15 lat starsza niż wynosi jej wiek metrykalny!

Jest to nie tylko problem w życiu prywatnym – według badań University of British Columbia, potencjalni pracodawcy kierują się często młodym wyglądem osoby aspirującej o pracę. Bywają przy tym przypadki, że dobrze wyglądający czterdziestokilkulatek bądź czterdziestokilkulatka wyprzedzili na rozmowach o pracę zaniedbanego trzydziestolatka bądź trzydziestolatkę. Pracodawcy uzasadniali swoje decyzje stwierdzeniem, że zadbany człowiek zwraca więcej uwagi na swoje zdrowie, a zatem i lepiej pracuje.

Jednak problemom związanym z brakami kolagenu, spowodowanymi wiekiem, można zaradzić. Jedną z interwencji skutecznych w redukcji oznak upływającego czasu, jest zabieg z wykorzystaniem światła laserowego.

Techniką najlepiej sprawdzającą się przy tych zabiegach jest ENDOLIFT. Służy on zmianie napięcia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej nie tylko w obrębie twarzy, ale i całego ciała. Do tego zabiegu używany jest laser diodowy LASEmaR 1500, opracowany przez firmę Eufoton, stosowany w medycynie już od 2009. W efekcie zabiegu następuje całkowita restrukturyzacja włókien kolagenowych, zmienia się też napięcie tkanki skórnej. Stymulowana jest też produkcja kolagenu, ujędrniana i zagęszczana jest skóra.

Lipoliza

Lipoliza iniekcyjna pozwala na skuteczne odchudzenie poprzez eliminację depozytów tłuszczowych bez interwencji chirurgicznej. Najczęstszymi obszarami poddawanymi lipolizie są: podbródek, brzuch, pośladki, biodra, ramiona i kolana. Zabieg lipolizy polega na wstrzyknięciu w ściśle określone miejsca specjalnego preparatu za pomocą cienkich specjalnych igieł wprost do tkanki tłuszczowej, która ma zostać zredukowana.

Mezoterapia igłowa

Metoda ta jest wykorzystywana od lat w kosmetologii i medycynie. Polega na wstrzykiwaniu właściwych dawek substancji aktywnych we właściwe miejsce. Zabieg wykonywany jest techniką manualną lub specjalnym urządzeniem. W mezoterapii sporządza się roztwory do iniekcji, zwane koktajlami a ich skład jest uzależniony od problemów z jakimi zwraca się klient. Dzięki niej szybko, w sposób niechirurgiczny można poprawić kondycję i wygląd skóry. Śródskórne lub podskórne iniekcje substancji stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Skóra sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej.

Endermologia

Endermologia LPG to kompleksowy zabieg modelujący sylwetkę: ujędrnia, usuwa cellulit, redukuje nadmiar luźnej skóry, jest niezwykle efektywnym drenażem limfatycznym, który pomaga zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej.

Karboksyterapia

Terapia dwutlenkiem węgla jest bardzo podobna do mezoterapii. Polega na wstrzykiwaniu za pomocą urządzenia kontrolującego ciśnienie śródskórnie lub podskórnie medycznie czystego gazu CO2. Zabiegi z użyciem dwutlenku węgla są całkowicie bezpieczne i szeroko stosowane w medycynie tradycyjnej i estetycznej.

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa Laserem Mediostar Next Pro to szybki i komfortowy sposób pozbycia się zbędnego owłosienia. Spośród wielu dostępnych laserów diodowych Mediostar oferuje zwiększoną moc, do 500W na skórze. Zapewnia to większą penetrację w głąb skóry, niezbędną w epilacji do zniszczenia najgłębiej położonych mieszków włosowych przy zachowaniu zwiększonego bezpieczeństwa. Zabiegi z użyciem naszego lasera można śmiało wykonywać również latem!

HIFU

HIFU to skrót angielskiej nazwy (High Intensity Focused Ultrasound). Urządzenie HIFU, którym wykonuje się zabiegi bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała to zastosowanie dwóch zaawansowanych technologii – ultradźwięków i elektroporacji. Fala ultradźwięków dostarczana jest podskórnie w celu stymulacji odnowy kolagenu, poprawy gęstości skóry i redukcji zwiotczenia skóry. Stosując wiązkę określonej częstotliwości jesteśmy w stanie osiągnąć rezultaty porównywalne do uzyskiwanych inwazyjnymi metodami. Faktem jest, że w porównaniu do HIFU tradycyjny lifting nie będzie skuteczny na zmarszczki mimiczne. Co jest kolejnym plusem tej metody.

1. Endermologia

Endermologia LPG to kompleksowy zabieg modelujący sylwetkę: ujędrnia, usuwa cellulit, redukuje nadmiar luźnej skóry, jest niezwykle efektywnym drenażem limfatycznym, który pomaga zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej.

Wskazania do zabiegu Endermologie LPG

Endermologia jest jedną z najbardziej sprawdzonych, łagodnych metod stosowanych kiedy zależy nam na osiągnięciu rezultatów takich jak:

 • działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry,
 • modelowanie i kształtowanie sylwetki,
 • ujędrnianie skóry po odchudzaniu,
 • w terapii przeciwobrzękowej,
 • stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy,
 • eliminacja toksyn z organizmu,
 • rozluźnianie napiętych mięśni.

Ceny zabiegu Endermologie LPG

Zabieg Cena
Endermologia 1 zabieg 190 zł
Endermologia pakiet 10 zabiegów 1550 zł 1900 zł
Endermologia pakiet 15 zabiegów 1990 zł 2850 zł
Kostium do endermologii 80 zł

2. Karboksyterapia

KARBOKSYTERAPIA Terapia dwutlenkiem węgla jest bardzo podobna do mezoterapii. Polega na wstrzykiwaniu za pomocą urządzenia kontrolującego ciśnienie śródskórnie lub podskórnie medycznie czystego gazu CO2. Zabiegi z użyciem dwutlenku węgla są całkowicie bezpieczne i szeroko stosowane w medycynie tradycyjnej i estetycznej.

Badania dowodzą, że karboksyterapia poprawia elastyczność skóry, cyrkulację krwi w tkankach, stymuluje produkcję kolagenu, redukuje zmarszczki mimiczne a także pomaga zmniejszyć lokalnie umiejscowiony nadmiar tkanki tłuszczowej.

Wskazania do zabiegu karboksyterapii:

 • nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka
 • cienie i zasinienia wokół oczu
 • zmarszczki mimiczne
 • poprawa elastyczności twarzy, szyi i dekoltu

Zabiegi karboksyterapii kumulują się – każdy następny zabieg zwiększa wynik poprzedniego.

Już po kilku dniach od zabiegu zwiększa się dystrybucja fizyczna tlenu w miejscach aplikacji. Skóra w naturalny sposób regeneruje się, włókna kolagenowe ulegają odbudowie; dwutlenek węgla stymuluje produkcję kolegenu. Skóra staje się elastyczna, jędrna, sprężysta.

Zabieg Cena
Zabieg na twarz 200 zł
Zabieg na twarz + oczy 300 zł
Zabieg na oczy 150 zł
Zabieg na podbródek 150 zł
Pakiet zabiegów Cena
Okolica oczu lub podbródka – 6 zabiegów 540 zł 900 zł

3. Lipoliza

Lipoliza iniekcyjna pozwala na skuteczne odchudzenie poprzez eliminację depozytów tłuszczowych bez interwencji chirurgicznej. Najczęstszymi obszarami poddawanymi lipolizie są: podbródek, brzuch, pośladki, biodra, ramiona i kolana. Zabieg lipolizy polega na wstrzyknięciu w ściśle określone miejsca specjalnego preparatu za pomocą cienkich specjalnych igieł wprost do tkanki tłuszczowej, która ma zostać zredukowana. Substancja wnika do wnętrza komórek powodując rozerwanie błony komórek tłuszczowych. Po wniknięciu do komórki tłuszczowej doprowadza do rozpadu trójglicerydów, które wraz z lipoproteidami są transportowane do wątroby. Tam tłuszcze są rozkładane, a następnie zostają wydalone z organizmu.

Wskazania

 • zlokalizowane złogi tłuszczu,
 • miejscowe otłuszczenia, nie poddające się redukcji przez odchudzanielub aktywność fizyczną,
 • regeneracja i zwiększenie elastyczności skóry.
 • leczenie cellulitu,
 • uboga mikro-cyrkulacja, dotlenienie tkanek,

ZABIEG LIPOLIZY INIEKCYJNEJ DOSTĘPNY OD LIPCA 2018

4. Epilacja laserowa

Epilacja laserowa Laserem Mediostar Next Pro to szybki i komfortowy sposób pozbycia się zbędnego owłosienia. Spośród wielu dostępnych laserów diodowych Mediostar oferuje zwiększoną moc, do 500W na skórze. Zapewnia to większą penetrację w głąb skóry, niezbędną w epilacji do zniszczenia najgłębiej położonych mieszków włosowych przy zachowaniu zwiększonego bezpieczeństwa. Zabiegi z użyciem naszego lasera można śmiało wykonywać również latem!

Wskazania:

 • niska skuteczność klasycznych metod depilacji
 • wrastające włosy
 • stany zapalne po depilacji woskiem czy maszynką
 • czarne kropki
 • nadmierne owłosienie wynikające z zaburzeń hormonalnych lub hirsutyzmu

CENY

 

BEZBOLESNA EPILACJA LASEROWA

PROMOCJA!
Cena za 1 zabieg Cena za pakiet 4 zabiegów
Wąsik/Baki/Broda 200 zł (zamiast 300 zł) 600 zł (zamiast 800 zł)
Pachy 200 zł (zamiast 300 zł) 600 zł (zamiast 800 zł)
Plecy 400 zł (zamiast 500 zł) 1200 zł (zamiast 1600 zł)
Przedramiona/Ramiona 250 zł (zamiast 375 zł) 750 zł (zamiast 1000 zł)
Całe ręce 450 zł (zamiast 575 zł) 1350 zł (zamiast 1800 zł)
Linia biała 200 zł (zamiast 300 zł) 600 zł (zamiast 800 zł)
Brzuch 300 zł (zamiast 400 zł) 900 zł (zamiast 1200 zł)
Bikini 300 zł (zamiast 350 zł) 900 zł (zamiast 1200 zł)
Bikini brazylijskie 350 zł (zamiast 400 zł) 1050 zł (zamiast 1400 zł)
Pośladki 300 zł (zamiast 350 zł) 900 zł (zamiast 1200 zł)
Uda 350 zł (zamiast 500 zł) 1050 zł (zamiast 1400 zł)
Łydki 350 zł (zamiast 375 zł) 1050 zł (zamiast 1400 zł)
Całe nogi 600 zł (zamiast 800 zł) 1800 zł (zamiast 2400 zł)

5. Mezoterapia igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA Metoda ta jest wykorzystywana od lat w kosmetologii i medycynie. Polega na wstrzykiwaniu właściwych dawek substancji aktywnych we właściwe miejsce. Zabieg wykonywany jest techniką manualną lub specjalnym urządzeniem. W mezoterapii sporządza się roztwory do iniekcji, zwane koktajlami a ich skład jest uzależniony od problemów z jakimi zwraca się klient. Dzięki niej szybko, w sposób niechirurgiczny można poprawić kondycję i wygląd skóry. Śródskórne lub podskórne iniekcje substancji stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Skóra sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej.

Mezoterapia stymuluje procesy powstawania nowego kolagenu, poprawia funkcje naskórka i skóry właściwej, pozwala utrzymać fizjologiczny stan macierzy międzykomórkowej, zapewnia właściwe nawilżenie. Stosuje się tu koktaile zawierające małocząsteczkowy kwas hialuronowy, antyoksydanty, cholinę, aminokwasy, czynniki wzrostu komórkowego. Stymuluje powstanie kontrolowanego stanu zapalnego w skórze co skutkuje produkcją innego rodzaju kolagenu, dającego efekt obkurczenia i lepszego napięcia skóry. Efekty są szybkie, następuje redukcja zwiotczenia i zagęszczenie skóry.

Ceny

6. HIFU

HIFU to skrót angielskiej nazwy (High Intensity Focused Ultrasound). Urządzenie HIFU, którym wykonuje się zabiegi bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała to zastosowanie dwóch zaawansowanych technologii – ultradźwięków i elektroporacji. Fala ultradźwięków dostarczana jest podskórnie w celu stymulacji odnowy kolagenu, poprawy gęstości skóry i redukcji zwiotczenia skóry. Stosując wiązkę określonej częstotliwości jesteśmy w stanie osiągnąć rezultaty porównywalne do uzyskiwanych inwazyjnymi metodami. Faktem jest, że w porównaniu do HIFU tradycyjny lifting nie będzie skuteczny na zmarszczki mimiczne. Co jest kolejnym plusem tej metody.

W Klinice Piękna Essence dysponujemy, (co warto zaznaczyć), urządzeniem medycznym najwyższej jakości tzw. HIFU-TOP produkcji Top Quality Group z Włoch. Ten typ urządzenia umożliwia nie tylko wyeliminowanie dolegliwości typu tzw. zmarszczki palacza ale także można nim wykonać zabiegi na ciało i to przy pomocy aż dwóch głowic ! Oznacza to, że urządzenie medyczne HIFU-TOP umożliwia wykonanie kompleksowych zabiegów, także niedostępnych do wykonania przy użyciu innych urządzeń typu HIFU.

Ceny

Czoło lub Szyja lub Dekolt 900 zł
Oczy lub Podbródek 1400 zł
Policzki 2400 zł
Pośladki lub Brzuch 4500 zł
Uda lub „Pelikany” 2250 zł