SUNEKOS 200 – mezoterapia – nowość w Polsce!

Obiecaliśmy Wam nowości? Dotrzymujemy słowa! SUNEKOS 200 – nowość na Polskim rynku!

Sunekos to nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie regeneracji skóry. To unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego z silnym zespołem aminokwasów.

A teraz prościej – Sunekos nie jest zwykłym wypełniaczem zmarszczek – stymuluje skórę do regeneracji oraz tworzenia nowych włókien kolagenu i przede wszystkim elastyny. Proces ten nazywamy biogenezą skóry.

Ze względu na jego niesamowitą formułę, czystość i delikatność możemy go zastosować na KAŻDĄ okolicę skóry ,nawet – co jest nowością, na skórę powiek! Okolicę oczu, w celu likwidowania cieni pod oczami lub w celu wypełnienia doliny łez.

Właściwości Sunekos:
❌ zagęszczenie i ujędrnienie skóry
❌ poprawa elastyczności skóry,
❌ redukcja oraz wygładzenie zmarszczek i linii mimicznych,
❌ gębokie nawodnienie skóry,
❌ poprawa wyglądu blizn (w tym potrądzikowych) oraz rozstępów,
❌ poprawa kolorytu skóry

W jakim wieku można stosować Sunekos?

Sunekos wykazuje wysoką skuteczność bez względu na wiek pacjenta, jednak należy pamiętać, że zawsze efektywniej jest zapobiegać, niż leczyć, dlatego u pacjentów do 40. roku życia uzyskamy w krótszym czasie lepsze rezultaty, podczas gdy starsi będą wymagali większej ilości zabiegów.

Kiedy widać efekty?

Dla osiągnięcia optymalnego rezultatu terapii ważne jest zrealizowanie zalecanej serii zabiegów.
Pierwszy naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest zaraz po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać – pierwsze widoczne są po ok. 10 dniach, a ostateczne utrzymują się ponad 6 miesięcy.

Zabiegi wykonuje Pan dr Mariusz Borkowski, lekarz medycyny estetycznej.

ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się