„Programy Beauty”, czyli czy można zaplanować atrakcyjny wygląd?

Współczesna kobieta i współczesny mężczyzna żyją w ciągłym pośpiechu. Chcemy być aktywni, piąć się po szczeblach kariery, mieć udane życie prywatne, grono znajomych, pasjonujące hobby, a przy tym być zdrowym i wyglądać atrakcyjnie.  Nowoczesna medycyna pozwala nam dłużej żyć i dłużej być aktywnym, także zawodowo. A skoro pracujemy dłużej i jesteśmy wciąż sprawni mentalnie, chcemy także być sprawnymi fizycznie i nie chcemy wyglądać zgodnie z naszą metryką.

Bardzo często przychodzą do Kliniki Piękna Essence klientki (także klienci), które życzą sobie cofnąć zegar o 20 lat. Kosmetolog podczas wywiadu poprzedzającego zabieg, nie tylko ocenia stan skóry, ale również zadaje pytania dotyczące trybu życia, zażywanych leków, przebytych chorób. Bardzo istotny jest stosowany reżim pielęgnacyjny, czyli jakich w domu używamy kosmetyków, jak często, czy zawsze wykonujemy demakijaż twarzy, czy stosujemy filtr słoneczny.

Wywiad kończy wypełnienie karty klienta, która stanowi punkt wyjścia do zaplanowania przez kosmetologa kolejnych działań.

Podczas rozmowy z klientką bardzo często okazuje się, że troska o kondycję skóry twarzy i ciała, pozostawia wiele do życzenia. W domowej łazience można znaleźć masę przypadkowych kosmetyków, kupowanych z powodu albo atrakcyjnej ceny, albo pod wpływem impulsu lub dlatego, że poleciła nam dany krem przyjaciółka; należy dodać, że przyjaciółka jest od klientki starsza o 10 lat i ma zupełnie inny rodzaj skóry. Takie przykłady możemy mnożyć.

Sprawę komplikują liczne alergie, na które uskarżają się klientki. A przy tym liczba firm kosmetycznych na rynku jest tak olbrzymia, a reklam jest tak dużo, że bez porady eksperckiej możemy albo swojej skórze zaszkodzić, albo możemy jej nie pomóc.

Stąd nasza propozycja stworzenia  indywidualnego „Programu Beauty.

Przede wszystkim musimy zdać sobie sprawę, że trudno jest w bardzo krótkim czasie nadrobić błędy popełniane przez lata. Mam tutaj na myśli błędy w pielęgnowaniu swojego wyglądu.

Zacznijmy od wizyty u specjalisty. Wybierzmy miejsce, które wzbudza nasze zaufanie, które nam polecono. Sprawdźmy stronę internetową i opinie klientów.

Umówmy się na konsultacje u kosmetologa. Najczęściej, tak jak u nas przy Hożej, takie konsultacje są bezpłatne. Taka wizyta pozwoli nam sprawdzić jak się w danej klinice, czy salonie czujemy, czy jest miła obsługa, czy kawa jest smaczna a przede wszystkim jakie wrażenie zrobiła na nas kosmetolog.

W naszej klinice ogromną korzyścią jest to, że kosmetolodzy ściśle współpracują z lekarzami medycyny estetycznej i jeżeli widzą wskazania do zabiegów medycznych, od razu klientkę na nie kierują.

Podczas wywiadu powiedzmy szczerze co jest naszym problemem, co chciałybyśmy zmienić w naszym wyglądzie. Czasami drobna korekta może sprawić, że uzyskamy od razu efekt „wow”. Natomiast długotrwałe efekty przynosi systematyczna praca. Tak jest w każdej dziedzinie życia.

Zatem zaplanujmy wspólnie z kosmetologiem program działania. Biorąc pod uwagę charakter pracy, plan swoich obowiązków zawodowych i prywatnych, rozpiszmy indywidualny Program Beauty dotyczący zarówno zabiegów na twarz i na ciało. Kosmetolog nie tylko doradzi jakie zabiegi będą najbardziej skuteczne, ale także w jakiej kolejności i w jakim odstępie czasu należy je wykonywać. Ważna jest również pora roku. Zabiegów z użyciem niektórych kwasów nie należy wykonywać latem; tak samo jak epilacji laserowej odkrytych części ciała.

Czy przekonałam Was, że warto zaplanować  swój atrakcyjny wygląd?

Jeżeli tak,  to czekamy w Klinice Piękna Essence przy Hożej w Warszawie na kolejne klientki, które chcą w swoich kalendarzach znaleźć miejsce na systematyczną wizytę u eksperta do spraw beauty.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się