Paznokcie – trendy na zimę

Znacie ? Znamy ! Klasyczna czerwień na naszych paznokciach nigdy nie wychodzi z mody.  Jesienią wybierałyśmy bardziej burgundowy, wiśniowy odcień. Natomiast okres świąteczny to powrót do korzeni:  gładki, pozbawiony zdobień odcień czerwieni.

Im ciemniej na dworze, tym częściej odchodzimy od pastelowych odcieni czy soczystych barw.

Stąd wciąż na topie są grungowe czernie. Możemy je nosić w wersji matowej lub z połyskiem. Dozwolone są także zdobienia np. brokat.

Metaliczne połyski, czyli tzw. efekt lustra i to nie tylko w wersji złotej i srebrnej, ale także w odcieniach zieleni i niebieskiego. Taka propozycja może sprawdzić się podczas zabawy sylwestrowej lub karnawałowej. Co ciekawe, tak bardzo lubiany przez kobiety nie tylko na paznokciach, ale także w garderobie, pudrowy róż, nie nudzi się mimo, że inne pastelowe barwy nie podobają nam się zimą.

Kolejne propozycje, to odwrócony french i zdobienia geometryczne.  Liczy się na pewno efekt zaskoczenia i oryginalność. Co będą nam proponować projektanci na okres  wiosenny? Będziemy nosić m.in. wzory panterek, ale o tym napiszemy w kolejnym felietonie.

Zobaczcie naszą galerię zdjęć – propozycje na Święta i Sylwestra.

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się