Paznokcie – trendy na zimę

Znacie ? Znamy ! Klasyczna czerwień na naszych paznokciach nigdy nie wychodzi z mody.  Jesienią wybierałyśmy bardziej burgundowy, wiśniowy odcień. Natomiast okres świąteczny to powrót do korzeni:  gładki, pozbawiony zdobień odcień czerwieni.

Im ciemniej na dworze, tym częściej odchodzimy od pastelowych odcieni czy soczystych barw.

Stąd wciąż na topie są grungowe czernie. Możemy je nosić w wersji matowej lub z połyskiem. Dozwolone są także zdobienia np. brokat.

Metaliczne połyski, czyli tzw. efekt lustra i to nie tylko w wersji złotej i srebrnej, ale także w odcieniach zieleni i niebieskiego. Taka propozycja może sprawdzić się podczas zabawy sylwestrowej lub karnawałowej. Co ciekawe, tak bardzo lubiany przez kobiety nie tylko na paznokciach, ale także w garderobie, pudrowy róż, nie nudzi się mimo, że inne pastelowe barwy nie podobają nam się zimą.

Kolejne propozycje, to odwrócony french i zdobienia geometryczne.  Liczy się na pewno efekt zaskoczenia i oryginalność. Co będą nam proponować projektanci na okres  wiosenny? Będziemy nosić m.in. wzory panterek, ale o tym napiszemy w kolejnym felietonie.

Zobaczcie naszą galerię zdjęć – propozycje na Święta i Sylwestra.

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się