essencelogo

NASI PARTNERZY

Klinikę Piękna Essence wyróżnia, spośród innych firm, holistyczne podejście do klienta. Klient jest naszym gościem. Jest osobą, dla której pracujemy i rozwijamy się, dla której podnosimy swoje kwalifikacje i uczymy się jak, w najlepszy i najprzyjemniejszy sposób, rozwiązać jej czy jego, problemy.

Tym właśnie jest nasz cel: chcemy rozwiązywać problemy. Ale chcemy również edukować, inspirować i wzbogacać życie.

Pielęgnacja urody powinna być stałym elementem dnia codziennego: właściwie dobrane kosmetyki, odpowiednie do rodzaju skóry i wieku, systematyczna współpraca z kosmetologiem, masażystą, stylistą. W obecnych czasach nasz wizerunek jest niezmiernie ważny. Nie tylko dla osób, które występują publicznie, które piastują wysokie stanowiska. Dla nas wszystkich. Ładny, atrakcyjny wygląd podnosi naszą samoocenę, powoduje, że czujemy się zadbani i pewni siebie.

Żeby osiągnąć ten cel, same zabiegi kosmetyczne i kosmetologiczne nie wystarczą.

Co powinno iść w parze z zabiegami kosmetycznymi?

Zależy nam na przekonaniu gości Kliniki Essence, że właściwa, zbilansowana dieta, aktywność fizyczna, ale także spokojny sen, umiejętność zrelaksowania się i zredukowanie poziomu stresu, to droga do piękna i urody. W pięknym ciele, zdrowy duch, chciałoby się powiedzieć. Troska o zdrowie, profilaktyka, to są również tematy, które poruszamy w naszej Klinice Essence.

A co z wolnym czasem? Chcemy promować sztukę, ponieważ muzyka, dzieła malarskie, inspirują nas. Obcowanie z nimi uwrażliwia i poszerza horyzonty. Tak samo jak czytanie książek.

Natomiast nie bez powodu Klinika Essence zdobyła nagrodę „Najlepszej kliniki dla kobiet biznesu”.

Chcemy łączyć piękno z biznesem. Nasze najnowsze działania zmierzające w tym kierunku, otrzymały nazwę „Business Inspirations by Essence”. Specjalistyczne warsztaty, szkolenia, spotkania z ekspertami, tego można oczekiwać odwiedzając nasze eleganckie i klimatyczne wnętrza.

Moda, lifestyle, biżuteria, piękne stroje, eventy  – to również znajdziecie w naszej ofercie, ponieważ budujemy „Społeczność Essence”. Zapewniamy usługi beauty na najwyższym poziomie, a wraz z nimi oferujemy usługi naszych partnerów biznesowych, których cenimy za jakość ich działań. Współpracujemy z najlepszymi firmami po to, żeby gość Kliniki Piękna Essence otrzymał wszechstronną i bogatą ofertę, która zmieni jego życie na lepsze.

Wkrótce poznacie bliżej naszych partnerów biznesowych: Damosferę, Escape&Explore Club, projektantkę Justynę Ołtarzewską, M&M Gold, Złoty Standard, fundację Kwiat Kobiecości, trenerkę personalną Agnieszkę Kobus, galerię sztuki Bohema Nowa Sztuka, Hoegl, Hotel Rialto.

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zapisz się