O nas

U zbiegu ulic Hożej i Poznańskiej, w ścisłym centrum Warszawy, mieści się Klinika Piękna Essence świadcząca  szeroką gamę prestiżowych zabiegów kosmetycznych, kosmetologicznych i medycznych. Wśród pięknych, odnowionych kamienic i eleganckich restauracji, w bliskim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki, a także Złotych Tarasów, znajdziesz oazę odprężenia i  źródło pięknego wyglądu.

Eleganckie wnętrza utrzymane w stonowanych  i wysmakowanych kolorach, zachęcają do relaksu, odprężenia i wyciszenia. Klinika dysponuje powierzchnią 190 metrów kwadratowych, co znacznie wyróżnia nas spośród innych miejsc świadczących  usługi  Beauty&Wellness.  Już od progu możemy cieszyć się przestrzenią części parterowej kliniki.  Stanowiska fryzjerskie, gabinet i solarium, ale również recepcja, gdzie nasze opiekunki klienta troskliwie zajmą się klientem już od progu, to właśnie oferuje parter kliniki.

Schodząc piętro niżej, kierujemy się do części oferującej intymność i wyciszenie. To strefa naszych kolejnych trzech gabinetów kosmetycznych, w których znakomite ekspertki dysponujące produktami kosmetycznymi wiodących światowych firm oraz urządzenia high-tech, spełniają obietnice pięknego wyglądu.

Misją Kliniki Piękna Essence jest dotrzymywanie obietnic.  Nie jest istotne, z jakim problemem zwróci się do nas klientka lub klient. Naszym marzeniem i celem jest rozwiązać ten problem.

Stąd dbałość o dobór firm, z którymi współpracujemy, stąd przemyślana całościowa oferta traktująca klienta holistycznie.

Zabiegi z zakresu:

  • kosmetologii
  • kosmetyki
  • medycyny  estetycznej
  • fryzjerstwa
  • manicure, pedicure
  • masaży , w tym chiński masaż stóp
  • solarium

są przez nasze ekspertki dobierane indywidualnie, tak, żeby osiągnąć jak najlepszy efekt.

To co wyróżnia Klinikę Piękna Essence to również chęć rozwoju i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta. Z myślą o nich, nasza oferta wzbogaciła się o dwa tematy:

  • specjalną ofertę dla Panów „Mężczyzna Essence”
  • specjalne programy zabiegowe o nazwie „Obietnice Essence”

Endermologia, karboksyterapia, mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, laser frakcyjny, laser do epilacji, foto odmładzania i zamykania naczyń krwionośnych to część z nich.

Pracujemy wyłącznie na kosmetykach wiodących marek: Dermalogica, Fitomelatonina, IS Clinical, Thalgo, Kerastase.

Wierząc w to, że piękno współistnieje ze zdrowiem, promujemy i oferujemy również usługi i produkty, które polepszą samopoczucie naszych klientów. Stąd możliwość zamówienia w klinice specjalistycznych, indywidualnie dobieranych po zeskanowaniu stóp, wkładek do butów. Zarówno korzystanie z obuwia codziennego, jak i sportowego, przy tak powszechnych dolegliwościach podologicznych, stanie się bardzo komfortowe.

Nasze ekspertki ustawicznie podnoszą swoje kwalifikacje, ponieważ żaden efekt, którego oczekuje klient, nie może nastąpić bez wyjątkowej dbałości o bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Chcemy również podkreślić, że nasz personel posługuje się językiem angielskim.

Poznaj zespół

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, każdy jest wirtuozem swojej dziedziny. Kosmetolodzy, styliści włosów, a także lekarze troszczą się o to, by usługi świadczyć kompetentnie i w miłej atmosferze. Zapewniamy kompleksową troskę o zdrowie i urodę naszych Gości, od stóp do głów. Inspiruje nas podejście holistyczne.

Wspólnie działamy jak orkiestra. Zawsze dostrojeni do Twoich potrzeb.

Właściciel

Monika Zdziarska Alicka fotograf Ela Chabierska

Monika Zdziarska-Alicka, właściciel

Monika Zdziarska-Alicka absolwentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Szczecińskiego, w specjalności Cybernetyka Ekonomiczna i Informatyka. Związana z sektorem bankowym przez pierwsze lata swojej kariery zawodowej. Po ukończeniu studiów podyplomowych w zakresie Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw oraz uzyskaniu Certyfikatu Ministra Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych pracowała przez wiele lat na stanowisku Głównej Księgowej w spółkach kapitałowych z kapitałem zagranicznym. Obecnie prowadzi własne przedsięwzięcia biznesowe. Najnowsza inicjatywa to Klinika Piękna Essence w Warszawie, gdzie połączyła zainteresowania biznesem z chęcią stworzenia wyjątkowego miejsca w Warszawie, które łączy piękno z rozwojem osobistym.  Członek Zarządu Israel Poland Chamber of Commerce.

Manager

Martyna Zając manager

Martyna Zając, Manager

Absolwentka Wyższej Szkoły Menadżerskiej na kierunku Zarządzanie, a także Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na kierunku Kosmetologia. Technik Farmacji i Ochrony Środowiska. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu zarządzania obiektem beauty.

Od 4 lat związana z branżą medycyny estetycznej i kosmetologii. Posiada także wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi klienta.

W Klinice Essence odpowiedzialna za realizację krótko i długoterminowych strategii kliniki, jej rozwój a także koordynację pracy wewnętrznej i zarządzanie zespołem.

Kosmetologia

Karolina_Sz

Karolina Szałapska

Z wykształcenia kosmetolog, ze specjalizacją kosmetologia estetyczna. Ukończyła   Wyższą Szkołę Zawodową  Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.

Doświadczenie kosmetologiczne zdobywa od 2012 roku. Uczestniczy w licznych szkoleniach wiodących marek kosmetycznych, m.in. Dermalogica, Thalgo, IS Clinical,  stale pogłębiając swoją wiedzę w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej. Długofalowa i owocna współpraca z klientami jest dla niej największą motywacją. Specjalizuje się w zabiegach w których wymagana jest iniekcja, praca na urządzeniach Hi-tech oraz głęboka ingerencja.

Marzena Oleszczuk

Przez wiele lat zdobywała doświadczenie w branży kosmetycznej, co zaowocowało specjalizacją w zabiegach z zakresu kosmetyki estetycznej – przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W swojej pracy stawia na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań kosmetycznych przy użyciu najbardziej nowoczesnych urządzeń.

Marzena Oleszczuk
kosmetolog warszawa centrum

Iga Leszczyńska, Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, ukończyła studia drugiego stopnia na kierunku kosmetologia, dyplomowana kosmetyczka. Swoją pracę traktuje niezwykle poważnie a doświadczenie w zawodzie zdobywa od 2013 roku, stale podnosząc swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia.

Największą motywacją dla Igi jest zadowolenie klientów. Kosmetologia to jedna z jej pasji. Specjalizuje się w zabiegach przeciwstarzeniowych z wykorzystaniem aparatury, wykonuje także manicure i pedicure oraz kosmetykę twarzy i ciała.

Kosmetolog, Stylistka paznokci

stylistka paznokci warszawa centrum

Paula Cwyl

Absolwentka kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach kosmetycznych t.j zabieg endermologii i zabiegach laserowych urządzeniem Mediostar Next Pro. Dodatkowo stylistka paznokci z 5 letnim doświadczeniem. Wykonuje manicure, pedicure, przedłużanie paznokci oraz różnorodne zdobienia. Ukończyła zawodowy kurs wizażu, wykonuje makijaż dzienny, wieczorowy i ślubny. Zajmuje się przedłużaniem rzęs różnymi metodami. Przy wykonywaniu zabiegów jest staranna i precyzyjna. Ceni sobie dobry kontakt z klientem i jego zadowolenie.

Fryzjerstwo

fryzjerstwo warszawa centrum

Estera Godlewska

Doświadczenie fryzjerskie zdobywa od 2003 pracując w czołowych salonach stylizacji fryzur. Ukończyła liczne kursy wiodących marek t.j Wella, Loreal, Kerastase, Olaplex, Artego. Specjalizuje się w doborze stylizacji do charakterystycznych cech klienta, keratynowym prostowaniu włosów i regeneracji.

Urszula Markiewicz

Fryzjer stylista, od 27 lat opiekuje się włosami swoich klientów. Specjalizuje się w strzyżeniach męskich. Długoletni staż pracy pozwolił na określenie siebie jako osoby która posiada dużą intuicję i doskonale wyczuwa potrzeby klienta. Dzięki tak zwanej starej szkole strzyżenia przy wykonywaniu pracy osiągnęła już maksimum perfekcji. Wysłucha, doradzi, skoryguje i nie raz uratuje. Prywatnie miłośniczka ruchu: kocha wodę i sporty zimowe ponadto dobre kino i teatr.

Ula Markiewicz

Linergistka

Arleta Stochmal

Arleta Stochmal

lic. kosmetologii, linergistka Arleta Stochmal

Kosmetolog, licencjonowana linergistka Long-Time-Liner oraz pasjonatka makijażu. Swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną zdobyła w Centrum makijażu permanentnego Long Time Liner pod okiem Magdaleny Bogulak oraz w Akademii Infiniti.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Studentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Na co dzień uszczęśliwa swoje klientki poprzez wykonywanie makijażu permanentnego. Pracuje na najleszym i najbezpieczniejszym aparacie do makijażu trwałego na świecie – Conture-Liner Duo, oraz na najlepszych barwnikach Long Timer Liner oraz Li pigments. Klientki doceniają jej dokładność, profesjonalizm oraz niezwykłe wyczucie estetyczne.

Opiekun klienta

Ania, Opiekun Klienta

Anna Piekarniak

Ukończyła studia wyższe na kierunku Europeistyka na Uniwersytecie Warszawskim. Optymistka i zawsze uśmiechnięta, pragnie, aby każdy klient był usatysfakcjonowany po wizycie w naszej klinice. Przede wszystkim stawia na potrzeby klienta, potrafi się z nim porozumieć i dopasować odpowiednie, najlepsze dla niego rozwiązanie. Prywatnie uwielbia ogród i dobre książki, miłośniczka kotów.

Kinga Frączkowska, Opiekun Klienta

Studentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do otoczenia. Zadowolenie klienta traktuje w swojej pracy priorytetowo.

Prywatnie interesuje się fotografią, a ponadto uwielbia książki i stare filmy.

Kinga, opiekun klienta

Fizjoterapia

fizjoterapia warszawa centrum

Mateusz Wyszyński

Zdobył tytuł fizjoterapeuty i dyplomowanego masażysty. Aktualnie kończy studia magisterskie na AWF Warszawa. Od 4 lat zajmuje się terapią w ortopedii i sporcie. Specjalizuje się w terapii manualnej tkanek miękkich. Nieustannie zgłębia swoją wiedzę na temat biomechaniki ciała, poszukuje źródeł przeciążeń i kontuzji. Zwolennik leczenia zachowawczego, zrobi wszystko, żeby uchronić pacjenta przed położeniem się na stole operacyjnym.  Fizjoterapeuta zawodniczek Reprezentacji Polski w futsalu, czołowej drużyny Ekstraligii w halowej piłce nożnej – AZS AWF Warszawa, Kuźni Triathlonu, współpracuje z tancerkami Teatru Sabat. Prowadzi wykłady i warsztaty z zakresu fizjoterapii i traumatologii urazów sportowych.

Lekarze medycyny estetycznej

Dr Wiesław Śliwowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Pracował m. in. w Klinice Położnictwa i Ginekologii PSK, na oddziale Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w Centrum Onkologii w Warszawie. Od 2012 r. związany z medycyną estetyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
W pracy zawodowej wykorzystuje doświadczenia zebrane w trakcie wielu lat specjalizowania się w medycynie zabiegowej. Swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną stale poszerza na wysokospecjalistycznych kursach, konferencjach i warsztatach organizowanych dla lekarzy specjalizujących się w medycynie przeciwstarzeniowej. 
Wykonywane zabiegi estetyczne to m. in. : iniekcje toksyną botulinową, iniekcje wypełniaczami (kwas hialuronowy), mezoterapia igłowa osoczem bogato płytkowym (PRP), koktajlami, zabiegi laserem frakcyjnym (Mona Lisa Touch, Beladona), zabiegi z ginekologii estetycznej (laserowe leczenie nietrzymania moczu, mezoterapia, korekcja kwasem hialuronowym) i inne.

Wiesław Śliwowski medycyna i ginekologia estetyczna

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zapisz się