O nas

U zbiegu ulic Hożej i Poznańskiej, w ścisłym centrum Warszawy, mieści się Klinika Piękna Essence świadcząca  szeroką gamę prestiżowych zabiegów kosmetycznych, kosmetologicznych i medycznych. Wśród pięknych, odnowionych kamienic i eleganckich restauracji, w bliskim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki, a także Złotych Tarasów, znajdziesz oazę odprężenia i  źródło pięknego wyglądu. Eleganckie wnętrza utrzymane w stonowanych  i wysmakowanych kolorach, zachęcają do relaksu, odprężenia i wyciszenia. Klinika dysponuje powierzchnią 190 metrów kwadratowych, co znacznie wyróżnia nas spośród innych miejsc świadczących  usługi  Beauty&Wellness.  Już od progu możemy cieszyć się przestrzenią części parterowej kliniki.  Stanowiska fryzjerskie, gabinet i solarium, ale również recepcja, gdzie nasze opiekunki klienta troskliwie zajmą się klientem już od progu, to właśnie oferuje parter kliniki. Schodząc piętro niżej, kierujemy się do części oferującej intymność i wyciszenie. To strefa naszych kolejnych trzech gabinetów kosmetycznych, w których znakomite ekspertki dysponujące produktami kosmetycznymi wiodących światowych firm oraz urządzenia high-tech, spełniają obietnice pięknego wyglądu. Misją Kliniki Piękna Essence jest dotrzymywanie obietnic.  Nie jest istotne, z jakim problemem zwróci się do nas klientka lub klient. Naszym marzeniem i celem jest rozwiązać ten problem. Stąd dbałość o dobór firm, z którymi współpracujemy, stąd przemyślana całościowa oferta traktująca klienta holistycznie. Zabiegi z zakresu:

 • kosmetologii
 • kosmetyki
 • medycyny  estetycznej
 • fryzjerstwa
 • manicure, pedicure
 • solarium
 • masaże lecznicze

są przez nasze ekspertki dobierane indywidualnie, tak, żeby osiągnąć jak najlepszy efekt. To co wyróżnia Klinikę Piękna Essence to również chęć rozwoju i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta. Z myślą o nich, nasza oferta wzbogaciła się o dwa tematy:

 • specjalną ofertę dla Panów „Mężczyzna Essence”
 • specjalne programy zabiegowe o nazwie „Obietnice Essence”

Endermologia, karboksyterapia, mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, laser frakcyjny, laser do epilacji, foto odmładzania i zamykania naczyń krwionośnych to część z nich. Pracujemy wyłącznie na kosmetykach wiodących marek: Dermalogica, Fitomelatonina, IS Clinical, Thalgo, Kerastase. Wierząc w to, że piękno współistnieje ze zdrowiem, promujemy i oferujemy również usługi i produkty, które polepszą samopoczucie naszych klientów. Nasze ekspertki ustawicznie podnoszą swoje kwalifikacje, ponieważ żaden efekt, którego oczekuje klient, nie może nastąpić bez wyjątkowej dbałości o bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Chcemy również podkreślić, że nasz personel posługuje się językiem angielskim.

Poznaj zespół

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, każdy jest wirtuozem swojej dziedziny. Kosmetolodzy, styliści włosów, a także lekarze troszczą się o to, by usługi świadczyć kompetentnie i w miłej atmosferze. Zapewniamy kompleksową troskę o zdrowie i urodę naszych Gości, od stóp do głów. Inspiruje nas podejście holistyczne.

Wspólnie działamy jak orkiestra. Zawsze dostrojeni do Twoich potrzeb.

Właściciel

Manager

Kosmetologia

klinika essence kosmetolog
Dorota Golecka
Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia oraz Akademii Morskiej ze specjalizacją Manager produktów kosmetycznych, a także certyfikowana wizażystka Akademii Wizażystki MAESTRO. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej, laseroterapii oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Motywację stanowi dla niej zadowolenie klienta, w związku z czym stawia na ciągły rozwój zawodowy. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych. Bierze udział w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Fryzjerstwo

Urszula Markiewicz

Fryzjer stylista, od 27 lat opiekuje się włosami swoich klientów. Specjalizuje się w strzyżeniach męskich. Długoletni staż pracy pozwolił na określenie siebie jako osoby która posiada dużą intuicję i doskonale wyczuwa potrzeby klienta. Dzięki tak zwanej starej szkole strzyżenia przy wykonywaniu pracy osiągnęła już maksimum perfekcji. Wysłucha, doradzi, skoryguje i nie raz uratuje. Prywatnie miłośniczka ruchu: kocha wodę i sporty zimowe ponadto dobre kino i teatr.

Ula Markiewicz

Linergistka

Arleta Stochmal

Arleta Stochmal lic. kosmetologii, linergistka Arleta Stochmal Kosmetolog, licencjonowana linergistka Long-Time-Liner oraz pasjonatka makijażu. Swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną zdobyła w Centrum makijażu permanentnego Long Time Liner pod okiem Magdaleny Bogulak oraz w Akademii Infiniti. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Studentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Na co dzień uszczęśliwa swoje klientki poprzez wykonywanie makijażu permanentnego. Pracuje na najleszym i najbezpieczniejszym aparacie do makijażu trwałego na świecie – Conture-Liner Duo, oraz na najlepszych barwnikach Long Timer Liner oraz Li pigments. Klientki doceniają jej dokładność, profesjonalizm oraz niezwykłe wyczucie estetyczne.

kosmetolog warszawa centrum

Kamila Szydłowska

Absolwentka Kosmetologii Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Z wykształcenia i pasji Magister Kosmetologii o specjalizacji Kosmetologia Bioestetyczna. Dodatkowo, uzyskała certyfikat z Kosmetologii Medycznej w rocznej szkole Broadway Beauty. Dzięki temu poszerzyła swoją wiedzę z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Chętnie zagłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach i warsztatach z Kosmetologii Praktycznej, jak i Estetycznej.

Kamila jest wielbicielką własnej profesji i kosmetyki High-Tech. Uważa, że najlepsze efekty zabiegowe osiąga się poprzez terapie łączone. Cechuje ją profesjonalizm, holistyczne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Dobiera całkowitą terapię poprawy wyglądu. Największą radość zapewnia jej zadowolenie z uzyskanych rezultatów terapeutycznych. Z pasją śledzi wszelkie nowości w medycynie estetycznej w zespole Kliniki Piękna Essence. W wolnym czasie oddaje się swoim zainteresowaniom – muzyce i pływaniu. Jest miłośniczką smaków kulinarnych i szybkich samochodów.

Opiekun klienta

Ania, Opiekun Klienta

Anna Piekarniak

Ukończyła studia wyższe na kierunku Europeistyka na Uniwersytecie Warszawskim. Optymistka i zawsze uśmiechnięta, pragnie, aby każdy klient był usatysfakcjonowany po wizycie w naszej klinice. Przede wszystkim stawia na potrzeby klienta, potrafi się z nim porozumieć i dopasować odpowiednie, najlepsze dla niego rozwiązanie. Prywatnie uwielbia ogród i dobre książki, miłośniczka kotów.

Masaż i Fizjoterapia

fizjoterapia warszawa centrum

Mateusz Wyszyński Zdobył tytuł fizjoterapeuty i dyplomowanego masażysty. Aktualnie kończy studia magisterskie na AWF Warszawa. Od 4 lat zajmuje się terapią w ortopedii i sporcie. Specjalizuje się w terapii manualnej tkanek miękkich. Nieustannie zgłębia swoją wiedzę na temat biomechaniki ciała, poszukuje źródeł przeciążeń i kontuzji. Zwolennik leczenia zachowawczego, zrobi wszystko, żeby uchronić pacjenta przed położeniem się na stole operacyjnym.  Fizjoterapeuta zawodniczek Reprezentacji Polski w futsalu, czołowej drużyny Ekstraligii w halowej piłce nożnej – AZS AWF Warszawa, Kuźni Triathlonu, współpracuje z tancerkami Teatru Sabat. Prowadzi wykłady i warsztaty z zakresu fizjoterapii i traumatologii urazów sportowych.

masaż ciała warszawa

Moopantakath Shamsuddeen

Dyplomowany masażysta, posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w zakresie masażu, które pokrywa się z jego zainteresowaniem oraz naturalnymi umiejętnościami. Jest zaangażowany w swoją pracę, gdyż jest ona jego pasją. Specjalizuje się w masażu głowy, a także masażu tradycyjnym, masażu wykonywanym kamieniami oraz bańką chińską.

Lekarze medycyny estetycznej

dr n. med. Tadeusz  Witwicki

Specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Doświadczenie zdobywał m.in. pod auspicjami rodziców – doc. Zofii Witwickiej – wybitnej chirurg plastyk oraz laryngolog, a także prof. ortopedii Tadeusza Witwickiego. Kształcił się na warszawskiej Akademii Medycznej oraz odbywał szkolenia w Pekinie, Glasgow, Los Angeles i Gandawie. Specjalizację z chirurgii plastycznej zdobył w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Kierownikiem specjalizacji był twórca polskiej chirurgii plastycznej prof. Michał Krauss. Regularnie bierze udział w europejskich zjazdach z zakresu swojej specjalności (m.in. w Paryżu, w Rzymie, w Mediolanie, w Sztokholmie, w Oslo). Od przeszło 20 lat prowadzi własną praktykę lekarską. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Członek Komitetu Organizacyjnego I zjazdu PTCHPRiE, Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Międzynarodowy Trener Technik Rewitalizująco-Liftingujących APTOS, szkoleniowiec metody SlimLipo w Polsce, prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu rekonstrukcji piersi. Autor licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Mariusz Borkowski lekarz medycyny estetycznej warszawa

lek med Mariusz Borkowski

Pracę lekarza traktuje jako powoływanie i wyzwanie. Proponuje swoim Pacjentom najbardziej skuteczne terapie i dlatego nieustannie szuka nowych rozwiązań uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach. Jako ekspert ds. zdrowia uczestniczy w pracach Parlamentu Europejskiego. Jego główne obszary zainteresowań stanowią medycyna estetyczna oraz leczenie schorzeń wynikających z otyłości. Nie są mu też obce są zagadnienia zintegrowanych działań w opiece medycznej i wykorzystanie ich w telemedycynie.

Nowe technologie w medycynie dają nie tylko szansę na przeprowadzenie efektywnych zabiegów ale i zaplanowanie działań prewencyjnych, stąd ze swoimi Pacjentami wybiega kilka kroków naprzód myśląc o ich przyszłości. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach. Za tą działalność trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasługi – brązowym , srebrnym i złotym.

Lekarz medycyny estetycznej warszawa centrum

lek med Iwona Kulesza 

Lekarz stomatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Studia na wydziale stomatologii ukończyła w 2002 roku. Od 2003 roku praktykujący lekarz stomatologii. Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną, cały czas szkoląc się w tym zakresie, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje. W 2012 roku uzyskała Certyfikat umiejętności klasy Master. Certyfikat ten jest gwarancją wysokich kwalifikacji oraz potwierdzeniem wiedzy i umiejętności praktycznych na wysokim poziomie w zakresie planowania i wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Dr Iwona Kulesza cały czas podnosi swoje kwalifikacje w medycynie estetycznej.

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
 • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
 • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
 • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
 • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się