O nas

U zbiegu ulic Hożej i Poznańskiej, w ścisłym centrum Warszawy, mieści się Klinika Piękna Essence świadcząca  szeroką gamę prestiżowych zabiegów kosmetycznych, kosmetologicznych i medycznych. Wśród pięknych, odnowionych kamienic i eleganckich restauracji, w bliskim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki, a także Złotych Tarasów, znajdziesz oazę odprężenia i  źródło pięknego wyglądu. Eleganckie wnętrza utrzymane w stonowanych  i wysmakowanych kolorach, zachęcają do relaksu, odprężenia i wyciszenia. Klinika dysponuje powierzchnią 190 metrów kwadratowych, co znacznie wyróżnia nas spośród innych miejsc świadczących  usługi  Beauty&Wellness.  Już od progu możemy cieszyć się przestrzenią części parterowej kliniki.  Stanowiska fryzjerskie, gabinet i solarium, ale również recepcja, gdzie nasze opiekunki klienta troskliwie zajmą się klientem już od progu, to właśnie oferuje parter kliniki. Schodząc piętro niżej, kierujemy się do części oferującej intymność i wyciszenie. To strefa naszych kolejnych trzech gabinetów kosmetycznych, w których znakomite ekspertki dysponujące produktami kosmetycznymi wiodących światowych firm oraz urządzenia high-tech, spełniają obietnice pięknego wyglądu. Misją Kliniki Piękna Essence jest dotrzymywanie obietnic.  Nie jest istotne, z jakim problemem zwróci się do nas klientka lub klient. Naszym marzeniem i celem jest rozwiązać ten problem. Stąd dbałość o dobór firm, z którymi współpracujemy, stąd przemyślana całościowa oferta traktująca klienta holistycznie. Zabiegi z zakresu:

  • kosmetologii
  • kosmetyki
  • medycyny  estetycznej
  • fryzjerstwa
  • manicure, pedicure
  • masaży , w tym chiński masaż stóp
  • solarium

są przez nasze ekspertki dobierane indywidualnie, tak, żeby osiągnąć jak najlepszy efekt. To co wyróżnia Klinikę Piękna Essence to również chęć rozwoju i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta. Z myślą o nich, nasza oferta wzbogaciła się o dwa tematy:

  • specjalną ofertę dla Panów „Mężczyzna Essence”
  • specjalne programy zabiegowe o nazwie „Obietnice Essence”

Endermologia, karboksyterapia, mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, laser frakcyjny, laser do epilacji, foto odmładzania i zamykania naczyń krwionośnych to część z nich. Pracujemy wyłącznie na kosmetykach wiodących marek: Dermalogica, Fitomelatonina, IS Clinical, Thalgo, Kerastase. Wierząc w to, że piękno współistnieje ze zdrowiem, promujemy i oferujemy również usługi i produkty, które polepszą samopoczucie naszych klientów. Nasze ekspertki ustawicznie podnoszą swoje kwalifikacje, ponieważ żaden efekt, którego oczekuje klient, nie może nastąpić bez wyjątkowej dbałości o bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Chcemy również podkreślić, że nasz personel posługuje się językiem angielskim.

Poznaj zespół

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, każdy jest wirtuozem swojej dziedziny. Kosmetolodzy, styliści włosów, a także lekarze troszczą się o to, by usługi świadczyć kompetentnie i w miłej atmosferze. Zapewniamy kompleksową troskę o zdrowie i urodę naszych Gości, od stóp do głów. Inspiruje nas podejście holistyczne.

Wspólnie działamy jak orkiestra. Zawsze dostrojeni do Twoich potrzeb.

Właściciel

Monika Zdziarska Alicka fotograf Ela Chabierska

Monika Zdziarska-Alicka, właściciel

Monika Zdziarska-Alicka absolwentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Szczecińskiego, w specjalności Cybernetyka Ekonomiczna i Informatyka. Związana z sektorem bankowym przez pierwsze lata swojej kariery zawodowej. Po ukończeniu studiów podyplomowych w zakresie Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw oraz uzyskaniu Certyfikatu Ministra Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych pracowała przez wiele lat na stanowisku Głównej Księgowej w spółkach kapitałowych z kapitałem zagranicznym. Obecnie prowadzi własne przedsięwzięcia biznesowe. Najnowsza inicjatywa to Klinika Piękna Essence w Warszawie, gdzie połączyła zainteresowania biznesem z chęcią stworzenia wyjątkowego miejsca w Warszawie, które łączy piękno z rozwojem osobistym.  Członek Zarządu Israel Poland Chamber of Commerce.

Manager

Kosmetologia

Marzena Oleszczuk

Marzena Oleszczuk

Przez wiele lat zdobywała doświadczenie w branży kosmetycznej, co zaowocowało specjalizacją w zabiegach z zakresu kosmetyki estetycznej – przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W swojej pracy stawia na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań kosmetycznych przy użyciu najbardziej nowoczesnych urządzeń.

kosmetolog warszawa centrum

Iga Leszczyńska, Kosmetolog Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, ukończyła studia drugiego stopnia na kierunku kosmetologia, dyplomowana kosmetyczka. Swoją pracę traktuje niezwykle poważnie a doświadczenie w zawodzie zdobywa od 2013 roku, stale podnosząc swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia. Największą motywacją dla Igi jest zadowolenie klientów. Kosmetologia to jedna z jej pasji. Specjalizuje się w zabiegach przeciwstarzeniowych z wykorzystaniem aparatury, wykonuje także manicure i pedicure oraz kosmetykę twarzy i ciała.

klinika essence kosmetolog
Dorota Golecka
Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia oraz Akademii Morskiej ze specjalizacją Manager produktów kosmetycznych, a także certyfikowana wizażystka Akademii Wizażystki MAESTRO. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej, laseroterapii oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Motywację stanowi dla niej zadowolenie klienta, w związku z czym stawia na ciągły rozwój zawodowy. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych. Bierze udział w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Fryzjerstwo

fryzjerstwo warszawa centrum

Estera Godlewska Doświadczenie fryzjerskie zdobywa od 2003 pracując w czołowych salonach stylizacji fryzur. Ukończyła liczne kursy wiodących marek t.j Wella, Loreal, Kerastase, Olaplex, Artego. Specjalizuje się w doborze stylizacji do charakterystycznych cech klienta, keratynowym prostowaniu włosów i regeneracji.

Urszula Markiewicz

Fryzjer stylista, od 27 lat opiekuje się włosami swoich klientów. Specjalizuje się w strzyżeniach męskich. Długoletni staż pracy pozwolił na określenie siebie jako osoby która posiada dużą intuicję i doskonale wyczuwa potrzeby klienta. Dzięki tak zwanej starej szkole strzyżenia przy wykonywaniu pracy osiągnęła już maksimum perfekcji. Wysłucha, doradzi, skoryguje i nie raz uratuje. Prywatnie miłośniczka ruchu: kocha wodę i sporty zimowe ponadto dobre kino i teatr.

Ula Markiewicz

Linergistka

Arleta Stochmal

Arleta Stochmal lic. kosmetologii, linergistka Arleta Stochmal Kosmetolog, licencjonowana linergistka Long-Time-Liner oraz pasjonatka makijażu. Swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną zdobyła w Centrum makijażu permanentnego Long Time Liner pod okiem Magdaleny Bogulak oraz w Akademii Infiniti. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Studentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Na co dzień uszczęśliwa swoje klientki poprzez wykonywanie makijażu permanentnego. Pracuje na najleszym i najbezpieczniejszym aparacie do makijażu trwałego na świecie – Conture-Liner Duo, oraz na najlepszych barwnikach Long Timer Liner oraz Li pigments. Klientki doceniają jej dokładność, profesjonalizm oraz niezwykłe wyczucie estetyczne.

Opiekun klienta

Ania, Opiekun Klienta

Anna Piekarniak

Ukończyła studia wyższe na kierunku Europeistyka na Uniwersytecie Warszawskim. Optymistka i zawsze uśmiechnięta, pragnie, aby każdy klient był usatysfakcjonowany po wizycie w naszej klinice. Przede wszystkim stawia na potrzeby klienta, potrafi się z nim porozumieć i dopasować odpowiednie, najlepsze dla niego rozwiązanie. Prywatnie uwielbia ogród i dobre książki, miłośniczka kotów.

Fizjoterapia

fizjoterapia warszawa centrum

Mateusz Wyszyński Zdobył tytuł fizjoterapeuty i dyplomowanego masażysty. Aktualnie kończy studia magisterskie na AWF Warszawa. Od 4 lat zajmuje się terapią w ortopedii i sporcie. Specjalizuje się w terapii manualnej tkanek miękkich. Nieustannie zgłębia swoją wiedzę na temat biomechaniki ciała, poszukuje źródeł przeciążeń i kontuzji. Zwolennik leczenia zachowawczego, zrobi wszystko, żeby uchronić pacjenta przed położeniem się na stole operacyjnym.  Fizjoterapeuta zawodniczek Reprezentacji Polski w futsalu, czołowej drużyny Ekstraligii w halowej piłce nożnej – AZS AWF Warszawa, Kuźni Triathlonu, współpracuje z tancerkami Teatru Sabat. Prowadzi wykłady i warsztaty z zakresu fizjoterapii i traumatologii urazów sportowych.

Lekarze medycyny estetycznej

dr n. med. Tadeusz  Witwicki

Specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Doświadczenie zdobywał m.in. pod auspicjami rodziców – doc. Zofii Witwickiej – wybitnej chirurg plastyk oraz laryngolog, a także prof. ortopedii Tadeusza Witwickiego. Kształcił się na warszawskiej Akademii Medycznej oraz odbywał szkolenia w Pekinie, Glasgow, Los Angeles i Gandawie. Specjalizację z chirurgii plastycznej zdobył w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Kierownikiem specjalizacji był twórca polskiej chirurgii plastycznej prof. Michał Krauss. Regularnie bierze udział w europejskich zjazdach z zakresu swojej specjalności (m.in. w Paryżu, w Rzymie, w Mediolanie, w Sztokholmie, w Oslo). Od przeszło 20 lat prowadzi własną praktykę lekarską. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Członek Komitetu Organizacyjnego I zjazdu PTCHPRiE, Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Międzynarodowy Trener Technik Rewitalizująco-Liftingujących APTOS, szkoleniowiec metody SlimLipo w Polsce, prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu rekonstrukcji piersi. Autor licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

medycyna estetyczna warszawa centrum

dr Jakub Burghardt

Lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim pod kierownictwem doktora Andrzeja Ignaciuka, absolwent studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Lekarska” w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Medycyna estetyczna to nie tylko jego zawód. To przede wszystkim pasja. Dzięki temu z przyjemnością pomaga swoim Pacjentom osiągnąć wymarzone efekty. Swoją ofertę kieruje zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Rozumie obawy związane z zabiegami. Wie, że niektóre przypadłości mogą być dla Państwa wstydliwe, ale będąc lekarzem jest przede wszystkim profesjonalistą.

Służy radą, chętnie dzieli się wiedzą i wyjaśnia każdy etap leczenia. Gwarantuje także bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, korzystając z nowoczesnego sprzętu oraz najlepszych preparatów na rynku. Wiedzę zdobytą w trakcie studiów nieustannie poszerza, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i sympozjach, prowadzonych przez wybitnych specjalistów z kraju i zza granicy. O jego kwalifikacjach świadczy wieloletnie doświadczenie, zdobyte dyplomy i certyfikaty, a przede wszystkim pozytywne opinie pacjentów – one są dla niego najcenniejsze.

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się