NOWOŚĆ!!! Przedłużanie i zagęszczanie rzęs produktami Secret Lashes!

Niestety, nie każda z kobiet została obdarowana przez naturę rzęsami rodem z reklamy popularnych tuszów do rzęs. Niebotycznie długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Jednak nic straconego! W obecnych czasach, nawet naturę można z powodzeniem poprawiać. Wychodząc naprzeciw marzeniom wielu kobiet, firma Secret Lashes w swojej ofercie proponuje profesjonalne materiały do przedłużania rzęs metodę SECRET LASHES. Potrzeby naszych Klientek mają ogromne znaczenie, a materiały które wykorzystujemy do wykonywania zabiegów, często są wyznacznikiem ich jakości. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniać wasze oczekiwania. Warto wspomnieć również, iż ambasadorką marki Secret Lashes jest modelka – Joanna Krupa.

Przedłużanie rzęs to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej. Zabieg ten pozwala cieszyć się długimi rzęsami bez konieczności używania tuszu. Sztuczne rzęsy sprawiają, że oczy nabiorą wyrazistości. Jednocześnie efekt jest bardzo naturalny.

Zabieg stylizacji rzęs, polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Warto wiedzieć, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Doczepianie rzęs można wykonywać również u osób ze skłonnościami do alergii.

Zapraszamy na zabiegi! 

secret lashesh Joanna Krupa

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się