Najskuteczniejsze zabiegi na ciało!

Pierwsze naprawdę ciepłe dni w tym roku mamy już za sobą. To sprawia, że coraz częściej sięgamy myślą planując letnie urlopy. Podpowiadamy, które zabiegi na ciało pozwolą Wam osiągnąć szybkie efekty, a proponowane terapie nie są agresywne – wręcz przeciwnie. Sprawdźcie, którymi zabiegami na ciało warto zainteresować się w pierwszej kolejności.

ENDERMOLOGIA LPG NA CIAŁO

Endermologia – to niezaprzeczalna królowa zabiegów na cellulit, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Zabiegi endermologii LPG są polecane dla osób, które chcą zwalczyć cellulit oraz zredukować tkankę tłuszczową. Dodatkowo pomagają w przypadku takich problemów skórnych jak: blizny, zwłóknienia, rozstępy. Metoda endermologii LPG świetnie sprawdza się w redukcji wody i toksyn z organizmu, ujędrnianiu skóry, modelowaniu sylwetki, rozluźnianiu napiętych mięśni oraz przed i po chirurgicznych zabiegach liposukcji.

Zabieg emdermologii LPG to swego rodzaju masaż, który wykorzystuje podciśnienie regulowane i kontrolowane przy pomocy komputera. Głowica urządzenia pod wpływem ciśnienia roluje skórę, która przybiera kształt fali. Przy pomocy elektrycznie sterowanych rolek odbywa się to nie tylko po zewnętrznej stronie skóry, ale również od wewnątrz, tak aby tkanki były maksymalnie aktywne. W trakcie zabiegu endermologii LPG skóra jest ugniatana w różnych kierunkach, co stymuluje krążenie, metabolizm i procesy regeneracyjne skóry. Dodatkowo usuwane są toksyny i tłuszcz, a organizm rozpoczyna intensywną produkcję kolagenu i elastyny.

Jeden zabieg endermologii LPG trwa około 45 minut, w zależności od intensywności problemu można wykonywać go w seriach na przykład po 5, 10 czy 20 zabiegów. Masaż może być wykonywany 3 razy w tygodniu, jednak pomiędzy zabiegami powinna być dobowa przerwa. Endermologia LPG to zabieg bezbolesny, gdyż intensywność masażu jest dostosowywana indywidualnie do pacjenta, tak aby nie odczuwał bólu.

KARBOKSYTERAPIA NA CIAŁO

Karboksyterapia jest zabiegiem polegającym na aplikacji do głębszych warstw skóry dwutlenku węgla, poprzez iniekcję. Jej działanie polega na tym, iż dwutlenek węgla, wprowadzony pod skórę, powoduje uszkodzenie ścian komórek tłuszczowych, co prowadzi do uwolnienia się kwasu tłuszczowego. Efektem jest rozpad tłuszczu (lipoliza). Jest on niesłychanie skuteczny i daje szybkie efekty, dzięki temu znajduje zwolenników wśród osób, mających problemy z miejscowym odkładaniem się tkanki tłuszczowej, np. w okolicach brzucha, czy pośladków. Zastosowanie tej konkretnej metody pozwala na długotrwałe pozbycie się tłuszczu z miejsc najbardziej problematycznych. Krótki czas zabiegu, a także szybkie efekty przekładają się na zadowolenie i satysfakcję naszych pacjentów. Zabiegi karboksyterapii dają jeszcze lepsze efekty w połączeniu z innymi terapiami, jak na przykład karboksyterapia na ciało i wspomniana wyżej endermologia LPG. Karboksyterapia daje także rewelacyjne efekty w walce i redukcją rozstępów na ciele.

KRIOLIPOLIZA NA CIAŁO

Kriolipoliza Jest to nowa nieinwazyjna technologia, wykorzystująca niską temperaturę do likwidacji miejscowej otyłości na brzuchu, plecach (boczkach) czy bryczesach. Jest to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. Ta nowa metoda polega na aplikacji specjalnej głowicy, niezwykle zaawansowanej technologicznie, na obszar ciała poddawany zabiegowi. Dzięki emisji intensywnego zimna (efektywnie w przedziale od -7 do -10 stopni Celsjusza) organizm wykazuj reakcję zapalną, powodującą naturalne pozbywanie się adipocytów z organizmu. W ten sposób uzyskujemy spektakularną poprawę figury! CoaxMed jest wyposażony w najnowszy krio-aplikator z vacuum, który pozwala na wykonanie nieinwazyjnej procedury zamrażania komórek tłuszczowych. Niska temperatura wyzwala proces lipolizy. Zawartość adipocytów ulega krystalizacji, rośnie ich objętość, po czym uszkodzeniu ulegają błony komórkowe. Dochodzi do apoptozy – zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych, ich rozpadu oraz naturalnego wypłukania z organizmu. KRIO LIPO ICE nie wymaga interwencji anestezjologicznej ani długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do swoich normalnych czynności.

Zmniejszenie liczby komórek tłuszczowych i zmiana struktury lipidów powoduje, że skóra staje się napięta i elastyczna. Wyraźne napięcie jest widoczne nie tylko na udach i brzuchu, ale także na pośladkach, a nawet ramionach i nad kolanami. Przeprowadzone badania wskazują, że w 100% przypadków pacjentki zauważają redukcję cellulitu oraz zmniejszenie obwodów ciała. Średnia wartość w ocenie pacjentek jeśli chodzi o poprawę w zakresie cellulitu wyniosła 73%. Średnie zmniejszenie obwodu uda w efekcie serii zabiegowej wyniosło 3,4 cm, a u wszystkich pacjentek nastąpiło wzmocnienie i ujędrnienie skóry. Więcej informacji o zabiegu kriolipolizy.