essencelogo

MISJA

Klinikę Piękna Essence wyróżnia, spośród innych firm, holistyczne podejście do klienta. Klient jest naszym gościem. Jest osobą, dla której pracujemy i rozwijamy się, dla której podnosimy swoje kwalifikacje i uczymy się jak, w najlepszy i najprzyjemniejszy sposób, rozwiązać jej czy jego, problemy.

Tym właśnie jest nasz cel: chcemy rozwiązywać problemy. Ale chcemy również edukować, inspirować i wzbogacać życie.

Pielęgnacja urody powinna być stałym elementem dnia codziennego: właściwie dobrane kosmetyki, odpowiednie do rodzaju skóry i wieku, systematyczna współpraca z kosmetologiem, masażystą, stylistą. W obecnych czasach nasz wizerunek jest niezmiernie ważny. Nie tylko dla osób, które występują publicznie, które piastują wysokie stanowiska. Dla nas wszystkich. Ładny, atrakcyjny wygląd podnosi naszą samoocenę, powoduje, że czujemy się zadbani i pewni siebie.

Żeby osiągnąć ten cel, same zabiegi kosmetyczne i kosmetologiczne nie wystarczą.

Co powinno iść w parze z zabiegami kosmetycznymi?

Zależy nam na przekonaniu gości Kliniki Essence, że właściwa, zbilansowana dieta, aktywność fizyczna, ale także spokojny sen, umiejętność zrelaksowania się i zredukowanie poziomu stresu, to droga do piękna i urody. W pięknym ciele, zdrowy duch, chciałoby się powiedzieć. Troska o zdrowie, profilaktyka, to są również tematy, które poruszamy w naszej Klinice Essence.

A co z wolnym czasem? Chcemy promować sztukę, ponieważ muzyka, dzieła malarskie, inspirują nas. Obcowanie z nimi uwrażliwia i poszerza horyzonty. Tak samo jak czytanie książek.

Natomiast nie bez powodu Klinika Essence zdobyła nagrodę „Najlepszej kliniki dla kobiet biznesu”.

Staramy się pracować w pełni profesjonalnie, tak, żeby czas spędzony w klinice, był czasem w pełni wykorzystanym.

nagroda klinika essence warszawa

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się