essencelogo

MISJA

Klinikę Piękna Essence wyróżnia, spośród innych firm, holistyczne podejście do klienta. Klient jest naszym gościem. Jest osobą, dla której pracujemy i rozwijamy się, dla której podnosimy swoje kwalifikacje i uczymy się jak, w najlepszy i najprzyjemniejszy sposób, rozwiązać jej czy jego, problemy.

Tym właśnie jest nasz cel: chcemy rozwiązywać problemy. Ale chcemy również edukować, inspirować i wzbogacać życie.

Pielęgnacja urody powinna być stałym elementem dnia codziennego: właściwie dobrane kosmetyki, odpowiednie do rodzaju skóry i wieku, systematyczna współpraca z kosmetologiem, masażystą, stylistą. W obecnych czasach nasz wizerunek jest niezmiernie ważny. Nie tylko dla osób, które występują publicznie, które piastują wysokie stanowiska. Dla nas wszystkich. Ładny, atrakcyjny wygląd podnosi naszą samoocenę, powoduje, że czujemy się zadbani i pewni siebie.

Żeby osiągnąć ten cel, same zabiegi kosmetyczne i kosmetologiczne nie wystarczą.

Co powinno iść w parze z zabiegami kosmetycznymi?

Zależy nam na przekonaniu gości Kliniki Essence, że właściwa, zbilansowana dieta, aktywność fizyczna, ale także spokojny sen, umiejętność zrelaksowania się i zredukowanie poziomu stresu, to droga do piękna i urody. W pięknym ciele, zdrowy duch, chciałoby się powiedzieć. Troska o zdrowie, profilaktyka, to są również tematy, które poruszamy w naszej Klinice Essence.

A co z wolnym czasem? Chcemy promować sztukę, ponieważ muzyka, dzieła malarskie, inspirują nas. Obcowanie z nimi uwrażliwia i poszerza horyzonty. Tak samo jak czytanie książek.

Natomiast nie bez powodu Klinika Essence zdobyła nagrodę „Najlepszej kliniki dla kobiet biznesu”.

Staramy się pracować w pełni profesjonalnie, tak, żeby czas spędzony w klinice, był czasem w pełni wykorzystanym.

nagroda klinika essence warszawa