Mezoterapia Skinbooster – niezastąpiona w okresie letnim!

Zabieg Skinboosters przeznaczony jest dla osób, które pragną odnowić skórę i przywrócić jej młody wygląd. Polecany jest szczególnie osobom, których skóra jest nadmiernie wysuszona poprzez działanie promieni słonecznych czy długie przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych. Może być stosowany praktycznie na każdy obszar skóry, szczególnie dobre, widoczne efekty rewitalizacji daje stosowany na:

  • wrażliwą skórę wokół oczu,
  • delikatne okolice ust i czerwieni wargowej,
  • cienką skórę szyi,
  • wrażliwą skórę dekoltu,
  • grzbiety rąk,
  • wiotką skórę brzucha,
  • wewnętrzną stronę ud,
  • wiotką skórę ramion

Efekty zabiegu Skinbooster

Rewitalizacja skóry zabiegiem Skinboosters daje bardzo naturalne i równomierne efekty. Skóra staje się nawilżona, elastyczna i napięta, odzyskuje blask, wygląda młodo i zdrowo bez efektu maski. Najlepsze efekty terapii uzyskujemy, kiedy powtarzamy zabieg w półrocznych cyklach.

Szczegóły zabiegu

Zabieg Restylane Skinbooster to zabieg iniekcyjny będący doskonałą alternatywą dla klasycznej mezoterapii. Podstawowy składnik preparatu Restylane Skinbooster to czysty kwas hialuronowy, którego właściwości nie tylko pozwalają gruntownie odświeżyć, nawilżyć i zregenerować skórę, ale też wspomagają jej procesy autoodbudowy. Z uwagi na powolny rozpad wiązań stabilizujących kwas hialuronowy, podanie preparatów Skinboosters zapewnia długo utrzymujące się efekty. Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu podskórnie bardzo cienką igłą lub kaniulą i wykonywany jest w znieczuleniu kremem. Bezpośrednio po zakończeniu procedury można powrócić do zwykłych obowiązków – sporadycznie zdarzają się siniaczki związane z techniką podania preparatu, które ustępują samoistnie. W okresie po zabiegu Hydrobalans zalecane jest spożywanie większej ilości płynów – stwarza to optymalne warunki dla rewitalizacji skóry.

Już teraz mezoterapia Skinbooster w letniej cenie – SPRAWDŹ!

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się