Mezoterapia CGF – wykonaj zabieg i odbierz krem z własnymi komórkami macierzystymi!

Zabieg CGF to przełom w dziedzinie anti aging! Mezoterapia własnymi komórkami macierzystymi, czyli tak zwany wampirzy liffting zdominował rynek zabiegów medycyny estetycznej. A to za sprawą spektakularnych efektów, jakie osiąga się po wykonaniu zabiegu. Co ważne, ten rodzaj mezoterapii, który dostępny jest w Klinice Piękna Essence, wykonuje się jako pojedynczy zabieg! Nie ma konieczności powtarzania zabiegu. 

Kolejne spotkanie z cyklu Medycyna Estetyczna Nocą zaplanowaliśmy na dzień 15 lutego. Od godziny 18:00 lekarze medycyny estetycznej będą wykonywać zabieg CGF, a każdy kto z niego skorzysta otrzyma PREZENT. Jakiś czas temu, w prasie głośno było o tym, że Viktoria Beckham używa kremu z własnymi komórkami macierzystymi. Chcesz być jak Viktoria? Do każdej, wykonanej w dniu 15 lutego, mezoterapii CGF dorzucamy krem z komórkami macierzystymi pacjenta!

Koszt zabiegu to 1 800 zł.

Więcej informacji o mezoterapii CGF.

ZAPISY NA ZABIEG

Do zobaczenia w Klinice Piękna Essence!

mezoterapia wampirzy lifting warszawa;

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się