Mezoterapia CGF – wykonaj zabieg i odbierz krem z własnymi komórkami macierzystymi!

Poznaj cenę i zapisz się na zabieg

Zabieg CGF to przełom w dziedzinie anti aging! Mezoterapia własnymi komórkami macierzystymi, czyli tak zwany wampirzy liffting zdominował rynek zabiegów medycyny estetycznej. A to za sprawą spektakularnych efektów, jakie osiąga się po wykonaniu zabiegu. Co ważne, ten rodzaj mezoterapii, który dostępny jest w Klinice Piękna Essence, wykonuje się jako pojedynczy zabieg! Nie ma konieczności powtarzania zabiegu. 

Kolejne spotkanie z cyklu Medycyna Estetyczna Nocą zaplanowaliśmy na dzień 15 lutego. Od godziny 18:00 lekarze medycyny estetycznej będą wykonywać zabieg CGF, a każdy kto z niego skorzysta otrzyma PREZENT. Jakiś czas temu, w prasie głośno było o tym, że Viktoria Beckham używa kremu z własnymi komórkami macierzystymi. Chcesz być jak Viktoria? Do każdej, wykonanej w dniu 15 lutego, mezoterapii CGF dorzucamy krem z komórkami macierzystymi pacjenta!

Koszt zabiegu to 1 800 zł.

Więcej informacji o mezoterapii CGF.

Do zobaczenia w Klinice Piękna Essence!

mezoterapia wampirzy lifting warszawa;

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się