Medyczny peeling kawitacyjny – jak wygląda zabieg?

„Peeling kawitacyjny” – to brzmi znajomo, ale „medyczny”? Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o tym zabiegu – przeczytajcie do końca ten artykuł. Skuteczne oczyszczanie skóry – zabieg, dający natychmiastowe rezultaty w postaci usunięcia zaskórników, odświeżenia skóry i zmniejszenia widoczności porów. Masz skórę tłustą bądź mieszaną? To wiesz, że ten zabieg może być także dla Ciebie!

MEDYCZNY PEELING KAWITACYJNY – WSKAZANIA

Nie jesteś pewny, czy ten zabieg jest dla Ciebie? Poniżej zebraliśmy najważniejsze wskazania

  • rozszerzone pory skóry, zaskórniki na całej twarzy bądź tylko w strefie T
  • skóra mieszana bądź przetłuszczająca się ale także oczyszczanie cery suchej
  • skóra szara, zmęczona, wymagająca odświeżenia, z przebarwieniami po opalaniu
  • trądzik pospolity, zanieczyszczenia, przebarwienia pozapalne

Ten rodzaj peelingu kawitacyjnego to nowoczesna i całkowicie bezbolesna metoda dogłębnego oczyszczenia skóry twarzy, szyi, dekoltu i pleców. Zabieg przeprowadza się na wilgotnej skórze, którą poddaje się działaniu fal ultradźwiękowych. Zwilżenie skóry to w tym przypadku bardzo ważna część zabiegu. Woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. Dzięki temu usuwają martwe komórki oraz zanieczyszczenia. Zabieg nie powoduje wyłączenia z życia codziennego, nie zaobserwowano także żadnych skutków ubocznych.

EFEKTY ZABIEGU

  • dzięki zabiegowi usuwamy martwy naskórek i zanieczyszczenia skóry
  • ponadto poprawia się mikrokrążenie
  • peeling sprawia, że rozjaśnione zostają przebarwienia posłoneczne
  • zabieg stymuluje także produkcję naturalnego kolagenu
  • dodatkowo wygładza i spłyca drobne zmarszczki i blizny

Zabieg peelingu kawitacyjnego wykonuje się urządzeniem Intraject. Medyczny peeling kawitacyjny to procedura medyczna, a nie kosmetyczna. Stosowane przez nas urządzenie posiada najwyższe certyfikaty medyczne, zabiegi nim są skuteczne przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pacjenta.

MEDYCZNY PEELING KAWITACYJNY –  JAK WYGLĄDA ZABIEG

Poniżej przedstawiamy krótki wycinek zabiegu, który został przeprowadzony w Klinice Piękna Essence. Zabieg wykonywany urządzeniem INTRAJECT. 

View post on imgur.com