Medyczny peeling kawitacyjny – jak wygląda zabieg?

„Peeling kawitacyjny” – to brzmi znajomo, ale „medyczny”? Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o tym zabiegu – przeczytajcie do końca ten artykuł. Skuteczne oczyszczanie skóry – zabieg, dający natychmiastowe rezultaty w postaci usunięcia zaskórników, odświeżenia skóry i zmniejszenia widoczności porów. Masz skórę tłustą bądź mieszaną? To wiesz, że ten zabieg może być także dla Ciebie!

MEDYCZNY PEELING KAWITACYJNY – WSKAZANIA

Nie jesteś pewny, czy ten zabieg jest dla Ciebie? Poniżej zebraliśmy najważniejsze wskazania

 • rozszerzone pory skóry, zaskórniki na całej twarzy bądź tylko w strefie T
 • skóra mieszana bądź przetłuszczająca się ale także oczyszczanie cery suchej
 • skóra szara, zmęczona, wymagająca odświeżenia, z przebarwieniami po opalaniu
 • trądzik pospolity, zanieczyszczenia, przebarwienia pozapalne

Ten rodzaj peelingu kawitacyjnego to nowoczesna i całkowicie bezbolesna metoda dogłębnego oczyszczenia skóry twarzy, szyi, dekoltu i pleców. Zabieg przeprowadza się na wilgotnej skórze, którą poddaje się działaniu fal ultradźwiękowych. Zwilżenie skóry to w tym przypadku bardzo ważna część zabiegu. Woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. Dzięki temu usuwają martwe komórki oraz zanieczyszczenia. Zabieg nie powoduje wyłączenia z życia codziennego, nie zaobserwowano także żadnych skutków ubocznych.

EFEKTY ZABIEGU

 • dzięki zabiegowi usuwamy martwy naskórek i zanieczyszczenia skóry
 • ponadto poprawia się mikrokrążenie
 • peeling sprawia, że rozjaśnione zostają przebarwienia posłoneczne
 • zabieg stymuluje także produkcję naturalnego kolagenu
 • dodatkowo wygładza i spłyca drobne zmarszczki i blizny

Zabieg peelingu kawitacyjnego wykonuje się urządzeniem Intraject. Medyczny peeling kawitacyjny to procedura medyczna, a nie kosmetyczna. Stosowane przez nas urządzenie posiada najwyższe certyfikaty medyczne, zabiegi nim są skuteczne przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pacjenta.

MEDYCZNY PEELING KAWITACYJNY –  JAK WYGLĄDA ZABIEG

Poniżej przedstawiamy krótki wycinek zabiegu, który został przeprowadzony w Klinice Piękna Essence. Zabieg wykonywany urządzeniem INTRAJECT. 

View post on imgur.com

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
 • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
 • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
 • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
 • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się