Makijaż permanentny – galeria prac

Żyjemy w czasach, które charakteryzuje ciągły pośpiech a możliwość zaoszczędzenia kilkunastu minut w ciągu dnia często graniczy z cudem. Dlatego też różnorodne zabiegi – czy to z zakresu nowoczesnej kosmetologii czy medycyny estetycznej, często oprócz swej wartości dodanej jaką jest lepszy wygląd i samopoczucie, pomagają nam zaoszczędzić te kilka chwil, które później możemy wykorzystać na relaks.

O rytuale porannego makijażu każda kobieta wie pewnie wszystko, a co gdyby tak móc ograniczyć je do naprawdę niezbędnych czynności i kosmetyków, a resztę uzupełnić makijażem permanentnym?

Makijaż permanentny to swego rodzaju tatuaż, jednak różni się od tego właściwego w znacznym stopniu, gdyż prawidłowo wprowadzony barwnik nie powinien dotrzeć głębiej niż trzecia warstwa naskórka. Dzięki temu mamy pewność, iż makijaż z czasem całkowicie zblednie i nie jesteśmy zmuszone „nosić go” całe życie.

Makijaż permanentny to bardzo wygodny zabieg, dzięki któremu możemy zaoszczędzić czas poświęcany codziennie na malowanie brwi, kresek na powiekach czy idealnych ust. A do tego ma coś jeszcze czego nie ma standardowy makijaż – absolutną wodoodporność i fakt, że zawsze wygląda dobrze – bez stresu przed kąpielami w basenie czy krótką drzemką. Prawidłowo wykonany makijaż permanentny utrzymuje się w skórze od roku do pięciu lat. Zalecane jest by w zależności od intensywności wybarwiania pigmentu odświeżać swój makijaż (np. raz w roku) celem podtrzymania świeżości jego wyglądu.

Wszystkie Panie zainteresowane wykonaniem makijażu permanentnego ust, brwi czy powiek, zachęcamy do zapoznania się z pracami naszej zdolnej linergistki – Arlety, które możecie obejrzeć poniżej.  Pracuje ona najlepszym i najbezpieczniejszym aparacie do makijażu trwałego na świecie – Conture-Liner Duo, oraz na najlepszych barwnikach Long Timer Liner oraz Li pigments.

Przypominamy także o obecnie trwającej promocji – makijaż permanentny brwi do dnia 31 maja, tylko 700 zł (zamiast 800zł!)

Zapraszamy! 🙂

makijaż permanentny ust warszawa centrummakijaż permanentny oczu warszawa

 

makijaż permanentny brwi warszawawarszawa makijaż permanentny brwi

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się