Lifting rzęs – świetny zabieg na lato!

Lifting rzęs to zabieg, który sprawi, że Twoje rzęsy staną się wydłużone, podniesione i podkręcone, a przede wszystkim – zagęszczone! Zabieg ten jest bardzo niepozorny, ale jego rezultaty mogą zaskoczyć!

Lifting rzęs – trwałość i efekty zabiegu

Lifting rzęs utrzymuje się od 4 do nawet 6 tygodni. By utrzymać stały efekt zabiegu najlepiej jest wykonać zabieg raz na 3-4 tygodnie. Jeżeli stawiasz na jak najbardziej naturalny wygląd to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie! Nie oczekuj efektu jaki osiąga się metodą doklejania rzęs! W przypadku liftingu nie ma tu żadnych dodatkowych elementów zagęszczających.

Lifting rzęs – zalety zabiegu

 • jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny!
 • nie niszczy naturalnych rzęs!
 • gwarantuje efekt uniesienia, zagęszczenia oraz dyskretnego podkręcenia rzęs
 • naturalny efekt
 • w porównaniu do zabiegów zagęszczania rzęs – cena jest dużo bardziej atrakcyjna

Lifting rzęs – czy ten zabieg jest bezpieczny?

W przypadku zabiegów na brwi czy rzęsy powinniśmy zwracać ogromną uwagę do bezpieczeństwa zabiegu – często bowiem nieodpowiednia regulacja czy pielęgnacja powoduje trudne do odwrócenia w skutkach efekty. Zabieg liftingu rzęs jest całkowicie skuteczny i zdecydowanie mniej inwazyjny niż zabiegi ich zagęszczania. Ma on na celu uniesienie i zagęszczenie rzęs. Cała procedura jest całkowicie bezbolesna. 

Przeciwwskazania do wykonania liftingu rzęs

 • alergia na którykolwiek ze składników zawartych w preparatach używanych podczas zabiegu
 • nadmierne wypadanie rzęs
 • aktywne infekcje oczu
 • choroby oczu (na przykład jaskra, zaćma, zespół suchego oka).

Pielęgnacja po liftingu rzęs

Po liftingu rzęs zasadniczo nic się nie zmienia i należy o nie dbać tak jak zazwyczaj to robimy. Ważne jest by codzienne czynności jak demakijaż były wykonywane w sposób delikatny, po to by jak najsłużej cieszyć się efektem zabiegu. Korzystanie z sauny czy basenu nie wpływa na długość utrzymania efektu. 


Lifting rzęs to prosty, stosunkowo tani i naturalny oraz bezpieczny sposób na to, by nadać swoim oczom pięknego i ponętnego wyglądu. Zapraszamy na zabiegi do Kliniki Piękna Essence!

 

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
 • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
 • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
 • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
 • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się