Karboksyterapia – wszechstronny i skuteczny zabieg na wiele najpopularniejszych problemów!

ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG

Karboksyterapia podbija rynek zabiegów na twarz i ciało! Niezwykła skuteczność z zachowaniem bezpieczeństwa i małej ingerencji powoduje, że sięgamy po nią coraz częściej. 

Karboksyterapia jest zabiegiem polegającym na aplikacji do głębszych warstw skóry dwutlenku węgla, poprzez iniekcję. Jej działanie polega na tym, iż dwutlenek węgla, wprowadzony pod skórę, powoduje uszkodzenie ścian komórek tłuszczowych, co prowadzi do uwolnienia się kwasu tłuszczowego. Efektem jest rozpad tłuszczu (lipoliza). Jest on niesłychanie skuteczny i daje szybkie efekty, dzięki temu znajduje zwolenników wśród osób, mających problemy z miejscowym odkładaniem się tkanki tłuszczowej, np. w okolicach brzucha, czy pośladków. Zastosowanie tej konkretnej metody pozwala na długotrwałe pozbycie się tłuszczu z miejsc najbardziej problematycznych. Krótki czas zabiegu, a także szybkie efekty przekładają się na zadowolenie i satysfakcję naszych pacjentów. Zabiegi karboksyterapii dają jeszcze lepsze efekty w połączeniu z innymi terapiami, jak na przykład:

 • karboksyterapia na twarz + endolift

bądź

 • karboksyterapia na ciało + endermologia LPG.

Karboksyterapia na ciało stanowi świetne połączenie i dopełnienie zabiegów endermologii. 

Na co pomaga karboksterapia?

 • minimalizowanie rozstępów (od 60% do 80%)
 • usuwanie zmarszczek, przywrócenie jędrności skórze całego ciała
 • reedukacja podwójnego podbródka
 • wzmocnienie i regeneracja cebulek włosowych
 • jedna z najskuteczniejszych metod leczenia cellulitu
 • minimalizacja cieni i worków w okolicach oczu

Karboksterapia na twarz

Karboksyterapia skutkuje większym przepływem krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawą mikrokrążenia i odnowy komórek. Oprócz ciała stosuje się ją także na twarz, np. w okolice oczu (świetnie redukuje cienie i opuchnięcia pod oczami). Ma także silne działanie ujędrniające, ponieważ odpowiedzią skóry na podanie dwutlenku węgla jest reakcja zapalna, co prowadzi do produkcji kolagenu. Pełna przebudowa skóry trwa do 3 miesięcy po serii zabiegowej dzięki czemu efekt wzmaga się jeszcze długo po zakończeniu terapii. Obkurczaniu ulegają istniejące włókna kolagenowe. Poza tym fibroblasty produkują nowe włókna kolagenowe i elastyczne, co w efekcie trwale odmładza, dzięki zagęszczeniu skóry.

Poniżej przedstawiamy rzeczywiste zdjęcia z zabiegu karboksyterapii na twarz, wykonane w Klinice Piękna Essence. 

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
 • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
 • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
 • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
 • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się