JESIEŃ i suchość skóry

Chłód to największy nieprzyjaciel naszej skóry, która staje się bardziej sucha, pęka i łuszczy się- oto, jak zachować promienność skóry w tym sezonie.

Gdy liście zaczynają zmieniać kolor i zaczyna wiać chłodny wiatr, może to oznaczać tylko jedno: nadchodzi jesień i sucha skóra.
Jesienna chłodniejsza pogoda oznacza suchsze powietrze (szczególnie w ogrzewanym pomieszczeniu) i mniej wilgoci dla skóry. Może powodować to, że młodzieńcza skóra będzie bardziej pomarszczona.

Do 60 % naszego ciała składa się z wody, a sama skóra składa się z 64 % wody. Zatem nic dziwnego, że H2O jest istotną częścią codziennego życia – w tym naszą pielęgnacją skóry.

Na szczęście w Klinice Piękna Essence mamy wiele sposobów na walkę z tym sezonowym problemem. Skóra pozostanie nawilżona i gładka przez cały sezon.

Zapraszamy m.in na:

Zabieg mezoterapii nanoigłowej z ampułkami Dermomedica 😍

🔝Growth Factors Ampoule – Sterylny roztwór 10% kwasu hialuronowego w połączeniu z faktorami wzrostu i neuropeptydem botox-like. Działa silnie przeciwstarzeniowo i przeciwzmarszczkowo.

🔝Hyaluronic Ampoule – Sterylny roztwór 15% kwasu hialuronowego w połączeniu z witaminą C, proteinami jedwabiu i ekstraktami roślinnymi o działaniu kojącym i łagodzącym. Działa antyoksydacyjnie, nawilżająco i rozjaśniająco.

🔝Brightening Ampoule – Sterylny roztwór 8% kwasu hialuronowego w połączeniu z kwasem traneksamowym i tetrahydrokurkuminą. Działa silnie rozjaśniająco, antyoksydacyjnie. Zapobiega uszkodzeniom skóry przez czynniki egzogenne.

 Dodatkowo ampułki wykazują właściwości przeciwzapalne poprzez zastosowanie kwasu foliowego, witaminy E i beta-glukanu.

WAŻNA UWAGA: zdrowa skóra zaczyna się od realizacji dobrego schematu pielęgnacji domowej. Upewnij się, że dokładnie myjesz skórę rano i wieczorem, aby zapobiec rozwojowi bakterii, który może również sprawić, że skóra będzie sucha, opuchnięta i bardziej pomarszczona.

Mamy usługi, których potrzebujesz, aby Twoja skóra była promienna i odświeżona teraz, i przez cały rok.

Zadzwoń do nas już dziś, abyśmy mogli pomóc Ci wygładzić, ujędrnić skórę i zrelaksować się tej jesieni. 🙂