Cztery powody, dla których warto wykonać lifting HIFU!

Technologia HIFU, to nie nowość. Metoda ta jest od wielu lat wykorzystywana w leczeniu różnych schorzeń. Od jakiegoś czasu HIFU zawojowała jednak rynek medycyny estetycznej, a to za sprawą tego, że zabiegi dają niesamowite efekty, przy zachowaniu bezpieczeństwa zabiegu i nie wyklucza pacjenta z życia codziennego, jak to jest w przypadku liftingów lekarskich. Jeżeli nadal nie jesteście przekonani bądź w ogóle nie znacie technologii HIFU przeczytajcie trzy twarde dowody na to, że jest to przyszłość w terapii anti-aging.

Najlepsza technologia do liftingu twarzy i ciała

HIFU to technologia głownie do liftingu oraz mocnego ujędrniania skóry. Głównie dlatego, że działa na skokowo ustawianej głębokości. Jest to skuteczna metoda liftingująca, a tych nie ma aż tak wiele. Nadaje się doskonale do wyostrzenia konturów żuchwy, uniesienia chomików, podniesienia brwi. Jest też świetne do liftingu policzków, niezłe na szyję. Wspaniałę efekty osiąga się także wykonując zabiegi na ciało.

Efekty zabiegu są spektakularne i trwałe

Precyzyjność tego urządzenia pozwala rozwiązać szereg problemów estetycznych, z którymi najczęściej zgłaszają się pacjenci. Urządzenie, którym wykonuje się zabieg pozwala m.in. na redukcję zmarszczek z okolic oczu, czoła, ust czy szyi, uniesienie brwi, uniesienie i ujędrnienie policzków czy lifting powiek, a także redukcję podwójnego podbródka czy konturowanie linii żuchwy. To doskonała metoda odmłodzenia i uelastycznienia skóry i poprawy wyglądu w bezpieczny i całkowicie nieinwazyjny sposób. Efekty zabiegu utrzymują się około 2 lat i wynika z ciągłego działania naturalnych procesów starzenia się skóry.

Efekty zabiegu są naturalne

Technologia HIFU działa tak, że HIFU to fala akustyczna o wysokiej częstotliwości, powodująca ruch komórek w tkankach. Fala ma ograniczony zasięg i może kumulować się na różnej głębokości tkanki – w medycynie estetycznej używane są trzy głębokości – 1.5, 3.0 i 4.5 mm. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków sięgając określonej głębokości powoduje ruch i tarcie komórek generujące ciepło, co w efekcie prowadzi do mikro poparzeń wewnątrz tkanki. Powierzchnia skóry pozostaje nietknięta, za to pod spodem zachodzą intensywne procesy odbudowy i regeneracji stymulowane przez uszkodzenia.

W wyniku poparzeń, na określonej głębokości tkanki rozpoczyna się regeneracja i zagęszczenie dotychczasowej struktury komórkowej. Włókna kolagenowe ulegają skróceniu, co daje niewielki efekt od razu po zabiegu. Na efekt końcowy trzeba natomiast poczekać od kilku miesięcy do pół roku, tyle czasu potrzebuje skóra na kompletną odbudowę.

Zabieg jest prawie zupełnie bezbolesny

Pacjenci z mniejszym progiem bólu, mogą odczuwać lekkie pieczenie, natomiast w większości przypadków zabieg przebiega jak na poniższym filmie!

 

Hifu Top

#HifuTopLa straordinaria tecnologia che rappresenta l'efficace alternativa al lifting chirurgico!Scopri di più:http://bit.ly/Hifu-Top#TQG #MadeinItaly #UltrasuoniFocalizzati #EsteticaMedicale

Opublikowany przez Top Quality Group Czwartek, 12 kwietnia 2018

 

ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG

 

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się