Cztery powody, dla których warto wykonać lifting HIFU!

Technologia HIFU, to nie nowość. Metoda ta jest od wielu lat wykorzystywana w leczeniu różnych schorzeń. Od jakiegoś czasu HIFU zawojowała jednak rynek medycyny estetycznej, a to za sprawą tego, że zabiegi dają niesamowite efekty, przy zachowaniu bezpieczeństwa zabiegu i nie wyklucza pacjenta z życia codziennego, jak to jest w przypadku liftingów lekarskich. Jeżeli nadal nie jesteście przekonani bądź w ogóle nie znacie technologii HIFU przeczytajcie trzy twarde dowody na to, że jest to przyszłość w terapii anti-aging.

Najlepsza technologia do liftingu twarzy i ciała

HIFU to technologia głownie do liftingu oraz mocnego ujędrniania skóry. Głównie dlatego, że działa na skokowo ustawianej głębokości. Jest to skuteczna metoda liftingująca, a tych nie ma aż tak wiele. Nadaje się doskonale do wyostrzenia konturów żuchwy, uniesienia chomików, podniesienia brwi. Jest też świetne do liftingu policzków, niezłe na szyję. Wspaniałę efekty osiąga się także wykonując zabiegi na ciało.

Efekty zabiegu są spektakularne i trwałe

Precyzyjność tego urządzenia pozwala rozwiązać szereg problemów estetycznych, z którymi najczęściej zgłaszają się pacjenci. Urządzenie, którym wykonuje się zabieg pozwala m.in. na redukcję zmarszczek z okolic oczu, czoła, ust czy szyi, uniesienie brwi, uniesienie i ujędrnienie policzków czy lifting powiek, a także redukcję podwójnego podbródka czy konturowanie linii żuchwy. To doskonała metoda odmłodzenia i uelastycznienia skóry i poprawy wyglądu w bezpieczny i całkowicie nieinwazyjny sposób. Efekty zabiegu utrzymują się około 2 lat i wynika z ciągłego działania naturalnych procesów starzenia się skóry.

Efekty zabiegu są naturalne

Technologia HIFU działa tak, że HIFU to fala akustyczna o wysokiej częstotliwości, powodująca ruch komórek w tkankach. Fala ma ograniczony zasięg i może kumulować się na różnej głębokości tkanki – w medycynie estetycznej używane są trzy głębokości – 1.5, 3.0 i 4.5 mm. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków sięgając określonej głębokości powoduje ruch i tarcie komórek generujące ciepło, co w efekcie prowadzi do mikro poparzeń wewnątrz tkanki. Powierzchnia skóry pozostaje nietknięta, za to pod spodem zachodzą intensywne procesy odbudowy i regeneracji stymulowane przez uszkodzenia.

W wyniku poparzeń, na określonej głębokości tkanki rozpoczyna się regeneracja i zagęszczenie dotychczasowej struktury komórkowej. Włókna kolagenowe ulegają skróceniu, co daje niewielki efekt od razu po zabiegu. Na efekt końcowy trzeba natomiast poczekać od kilku miesięcy do pół roku, tyle czasu potrzebuje skóra na kompletną odbudowę.

Zabieg jest prawie zupełnie bezbolesny

Pacjenci z mniejszym progiem bólu, mogą odczuwać lekkie pieczenie, natomiast w większości przypadków zabieg przebiega jak na poniższym filmie!

 

Hifu Top

#HifuTopLa straordinaria tecnologia che rappresenta l'efficace alternativa al lifting chirurgico!Scopri di più:http://bit.ly/Hifu-Top#TQG #MadeinItaly #UltrasuoniFocalizzati #EsteticaMedicale

Opublikowany przez Top Quality Group Czwartek, 12 kwietnia 2018

 

ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG

 

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się