Pakiety bezbolesnej epilacji laserowej – wykonaj zabieg także latem!

Usuwanie włosów to żmudne  zajęcie, które szczególnie latem jest dla nas uciążliwe. Klejący się wosk czy zacięcia po goleniem maszynką sprawiają, że nasza skóra jest dodatkowo podrażniona. Już teraz uwolnij swoje ciało od niechcianego owłosienia, także latem! Pozbądź się włosów raz na zawsze, zupełnie bez bólu i podrażnień.

Mediostar Next Pro to pierwszy na świecie diodowy laser do epilacji, który jest w stanie pozbyć się nawet 30% owłosienia już po pierwszym zabiegu. Depilacja laserowa urządzeniem Mediostar NeXt jest bezpieczna również latem. Chwilowym przeciwwskazaniem jest tylko świeża opalenizna.

Technologia zwana ogniskowaniem diodowym flat top zapewnia skuteczniejszą ochronę skóry. Profil wiązki laserowej jest jednorodny, a zabiegi polegają na kilku przejściach. Oznacza to, że wiązka promieniowania dociera do mieszka włosowego bez przegrzewania naskórka. Energia rozkłada się równomiernie z taką samą gęstością w każdym punkcie ogniskowania w głowicy. Depilację laserową można przeprowadzać nawet na VI fototypie skóry (osoby czarnoskóre) oraz w okresie pełnego nasłonecznienia oraz na skórze opalonej.

Przygotowanie do zabiegu epilacja laserowej

– minimum przez 3 dni przed zabiegiem nie wolno się opalać, aby nie podrażniać skóry

– minimum przez 4 tygodnie przed zabiegiem nie wolno wyrywać owłosienia woskiem, pęsetą, depilatorem

– co najmniej tydzień przed zabiegiem nie należy stosować kremów depilujących i brązujących, a także samoopalaczy

– nie stosować leków i preparatów fotouczulających

– bezpośrednio przed zabiegiem nie stosować balsamów

– skóra powinna być umyta i sucha

– dzień przed zabiegiem lub w dniu zabiegu należy ogolić maszynką obszar zabiegowy, tak, aby skóra była gładka

Depilację laserową bez przeszkód można przeprowadzać na niemal wszystkich partiach ciała. Latem wykonujemy zabiegi na okolicę pach i bikini.

ZAPISY ONLINE 

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się