ENDOLIFT – liffting i niwelowanie tkanki tłuszczowej w jednym!

Nowoczesna medycyna estetyczna stawia na stymulowanie naturalnych procesów odnowy naszej skóry. Tak jest też w przypadku metody ENDOLIFT, której działanie determinuje produkcję własnego kolagenu. Klinika Piękna Essence jako Lider Medycyny Regeneracyjnej, pierwsza w Warszawie oferuje swoim Klinetom zabieg ENDOLIFT!

Na czym polega zabieg ENDOLIFT?

Zaletą zabiegu endoliftingu jest to, że podczas jednego zabiegu możemy działać na dwóch obszarach – liftingować dany obszar, ale także redukować nadmierne skupiska tkanki tłuszczowej. Rezultat widać już po pierwszym zabiegu! Co więcej – efekt jest trwały i wzmaga się jeszcze przez długi czas po wykonaniu zabiegu. Wszystko za sprawą nowoutworzonego kolagenu, który wytwarzany jest ze zdwojoną siłą w miejscu wykonania zabiegu.

Najważniejsze jednak, że jest to zabieg niechirurgiczny – spektakularne efekty w tym przypadku nie idą w parze z bólem i długim okresem rekonwalescencji. Zabieg nie wymaga znieczulenia, nie wyklucza też pacjenta z życia codziennego.

Kolejną zaletą zabiegu ENDOLIFT jest fakt, że zabieg wykonuje się jednorazowo i nie ma potrzeby jego powtarzana.

Jak wygląda zabieg ENDOLIFT?

Najnowsza metoda redukcji tkanki tłuszczowej -endolifitng

ENDOLIFITNG!Pierwszy i jedyny w Warszawie laser do redukacji tkanki tłuszczowej!Najnowsza technologia prosto z WŁOCH!Zabiegi w Klinice Piękna Essence wykonuje Pan dr Mariusz Borkowski, specjalista z zakresu medycyny estetycznej, który szkolił się z endoliftingu w Rzymie, u samego twórcy tej metody!Zapraszamy na Hożą!

Opublikowany przez Klinika Piękna Essence Piątek, 8 lutego 2019

 

ENDOLIFT – efekty zabiegu

Zabieg ENDOLIFT wykonywany jest specjalistycznym urządzeniem. Obecnie Klinika Piękna Essence, jest jedyną Kliniką w Warszawie, która wykonuje ten zabieg. Obszarem zabiegowym może być zarówno ciało jak i twarz. Zabieg wykonuje się jednorazowo i nie ma potrzeby jego powtarzania. Efekt widoczny jest od razu po zabiegu i wzmaga się jeszcze do 6 miesięcy po nim. Na materiałach zdjęciowych poniżej przedstawiamy efekty zabiegów zarówno na twarz jak i ciało.

ENDOLIFT zabieg efekty warszawa

SPRAWDŹ OFERTĘ ZABIEGOWĄ

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się