ENDOLIFT – lifting i niwelowanie tkanki tłuszczowej w jednym!

Poznaj cenę i zapisz się na zabieg

Jedyny laser do ENDOLIFTU w Warszawie !
Najnowsza technologia prosto z Włoch !
W bezpieczny i bezbolesny sposób pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej i jednocześnie wykonasz lifting skóry.
Zabieg wykonujesz TYLKO RAZ!
Od razu możesz wrócić do aktywności zawodowej.

Zabieg wykonuje dr medycyny estetycznej Mariusz Borkowski.

Nowoczesna medycyna estetyczna stawia na stymulowanie naturalnych procesów odnowy naszej skóry. Tak jest też w przypadku metody ENDOLIFT, której działanie determinuje produkcję własnego kolagenu. Klinika Piękna Essence jako Lider Medycyny Regeneracyjnej, pierwsza w Warszawie oferuje swoim Klinetom zabieg ENDOLIFT!

Na czym polega zabieg ENDOLIFT?

Zaletą zabiegu endoliftingu jest to, że podczas jednego zabiegu możemy działać na dwóch obszarach – liftingować dany obszar, ale także redukować nadmierne skupiska tkanki tłuszczowej. Rezultat widać już po pierwszym zabiegu! Co więcej – efekt jest trwały i wzmaga się jeszcze przez długi czas po wykonaniu zabiegu. Wszystko za sprawą nowoutworzonego kolagenu, który wytwarzany jest ze zdwojoną siłą w miejscu wykonania zabiegu.

Najważniejsze jednak, że jest to zabieg niechirurgiczny – spektakularne efekty w tym przypadku nie idą w parze z bólem i długim okresem rekonwalescencji. Zabieg nie wymaga znieczulenia, nie wyklucza też pacjenta z życia codziennego.

Kolejną zaletą zabiegu ENDOLIFT jest fakt, że zabieg wykonuje się jednorazowo i nie ma potrzeby jego powtarzana.

Jak wygląda zabieg ENDOLIFT?

Najnowsza metoda redukcji tkanki tłuszczowej -endolifitng

ENDOLIFITNG!Pierwszy i jedyny w Warszawie laser do redukacji tkanki tłuszczowej!Najnowsza technologia prosto z WŁOCH!Zabiegi w Klinice Piękna Essence wykonuje Pan dr Mariusz Borkowski, specjalista z zakresu medycyny estetycznej, który szkolił się z endoliftingu w Rzymie, u samego twórcy tej metody!Zapraszamy na Hożą!

Opublikowany przez Klinika Piękna Essence Piątek, 8 lutego 2019

 

ENDOLIFT – efekty zabiegu

Zabieg ENDOLIFT wykonywany jest specjalistycznym urządzeniem. Obecnie Klinika Piękna Essence, jest jedyną Kliniką w Warszawie, która wykonuje ten zabieg. Obszarem zabiegowym może być zarówno ciało jak i twarz. Zabieg wykonuje się jednorazowo i nie ma potrzeby jego powtarzania. Efekt widoczny jest od razu po zabiegu i wzmaga się jeszcze do 6 miesięcy po nim. Na materiałach zdjęciowych poniżej przedstawiamy efekty zabiegów zarówno na twarz jak i ciało.

ENDOLIFT zabieg efekty warszawa