Nigdy nie jest za późno na walkę z cellulitem!

Lato w pełni a wiele z nas już odpuściły sobie sezon bikini 2017, bo „przecież do lata już nie schudnę”. Nic bardziej mylnego! To, na co zapracujesz teraz zostanie z Tobą na lata, a przecież przed nami jeszcze wiele sezonów urlopowych! 🙂

Dlaczego zabiegi endermologii są skuteczne?

Zastanawiające jest, czym różni się endermologia od innych metod i dlaczego właśnie ona jest skuteczna a inne mniej lub wcale. Funkcje ochronne skóry nie pozwalają, aby substancje z zewnątrz wnikały zbyt głęboko, funkcje te stanowią swoistą przeszkodę w skutecznej walce z cellulitem, który powstaje w głębokich warstwach skóry. Kremy i inne kosmetyki są mniej skuteczne gdyż nie wnikają odpowiednio głęboko, tam, gdzie rozwija się nasza pomarańczowa skórka. Endermologia leczy cellulit w miejscu jego powstawania, oddziałuje na tkankę łączną, dlatego skutecznością przewyższa inne metody. Endermologia nie tylko skuteczna jest w walce z cellulitem, ponad to wygładza skórę, rozluźnia napięte mięśnie, spłyca rozstępy i blizny, ujędrnia skórę oraz modeluje sylwetkę. A do tych wszystkich zbawiennych efektów, dodatkowo jest zabiegiem bardzo przyjemnym!

Na czym polega zabieg endermologii?

Zabiegi endermologii LPG intensywnie oddziałują na skórną i podskórną tkankę łączną właściwą, która składa się głównie z komórek zwanych fibroblastami. Komórki te produkują kolagen i elastynę – białka, które odpowiadają za sprężystość i elastyczność skóry. Podczas zabiegu skóra jest „rozciągana” między rolkami, co stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i skutkuje odmłodzeniem skóry. Z tego powodu endermologię oprócz działania antycellulitowego, z powodzeniem wykorzystuje się do masażu twarzy, szyi i dekoltu. W ten sposób uzyskuje się:

  • ujędrnienie i poprawę elastyczności skóry twarzy i ciała
  • wygładzenie drobnych zmarszczek,
  • łagodniejsze kontury twarzy, oczu i ust
Dlaczego zabiegi endermologii naprawdę działają?

Masaż przy wykorzystaniu te metody, pełni również funkcję masażu limfatycznego, dzięki czemu pozawala oczyścić organizm z toksyn. Prócz tego poprawia ukrwienie tkanek oraz wzmaga wymianę między komórkową. Aby oczyszczanie organizmu było skuteczniejsze zaleca się spożywani minimum dwóch litrów wody dziennie.

Niewątpliwą zaletą zabiegu jest fakt, że jest on bezinwazyjny, skutecznie zwalcza cellulit i wspomagając naturalne procesy zachodzące w organizmie pozwala również zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest w specjalnym kombinezonie , który ma za zadanie zwiększyć poślizg rolek oraz chroni przed uszkodzeniami naskórka. Trykot jest zapewniony w cenie zabiegu i jest on nowy, wyłącznie do dyspozycji pacjentki, także nie ma obawy, że będziemy zakładać używany kombinezon. Jednym z bardzo pożądanych zalet endermologii jest fakt, że pozwala na modelowanie sylwetki dokładnie w tych miejscach, w których jest to konieczne, oszczędzając miejsca gdzie modelowanie sylwetki jest zbyteczne. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a wraz z kolejnymi zabiegami stają się coraz większe. Skuteczność tej techniki w walce z cellulitem została potwierdzona atestem FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i żywności.

PAKIETY ENDERMOLOGI W LETNICH CENACH!

endermologia-lpg-działanie