Klinika Piękna Essence ma przyjemność ogłosić współpracę z pracownią dietetyczną Pani Dominiki!

Kiedy chcemy schudną i poprawić wygląda naszej sylwetki, czy to przed wielkim wyjście, czy też przygotować się na sezon bikini od razu sięgamy po drogie preparaty, które, według ich producentów sprawią, że w tydzień zrzucimy 10 kilogramów. Oczywiście bardziej świadomi konsumeci wiedzą, że coś takiego nie jest możliwe, a nawet jeśli dzięki takim specyfikom stracimy kilka zbędnych kilogramów, to raczej na pewno odbije się to na naszym zdrowiu.

Nasz wygląd, samopoczucie i zdrowie w 80% zależy od tego, jakich składników dostarczamy do naszego organizmu. Zawód dietetyka, już od kilku lat, wraca do łask. Coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, że odpowiednia, indywidualnie dobrana dieta, to warunek zdrowia i dobrego samopoczucia na długie lata. Dlatego też, Klinika Piękna Essence, zdecydowała się podjąć współpracę z panią Dominiką Cetera-Baumann – cenioną dietetyk, która zajmować się będzie konsultacjami dietetycznymi, ustalaniem planu żywienia, ale także kwestiami analizy składu ciała przed i po terapii. W związku z tym, że zabiegi endermologii ciała lpg w połączeniu z dietą dają spektakularn i błyskawiczne efekty, przygotowaliśmy dla Państwa plan terapii, połączony w pakiet! Zapraszamy do Kliniki Piękna Essence!

ZAPISY NA ZABIEG ENDERMOLOGII + KONSULTACJA DIETETYKA

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się