Promocje sylwestrowe!

Sylwester już tuż tuż, i to ostatni moment by tu i ówdzie pozbyć się jeszcze kilku centymetrów i ujędrnić swoje ciało przed wskoczeniem w sylwestrową kreację!

Polecamy pakiet 4 zabiegów endermologii (całe ciało) + 4 zabiegów karboksyterapii (uda/brzuch/pośladki) –
za cenę 1999 zł zamiast 2640 zł!

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy. Na czym polega ten zabieg? Jest to masaż połączony z podciśnieniem, który uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych.

Najważniejszym efektem endermologii jest widoczna redukcja cellulitu dzięki zmniejszeniu tkanki tłuszczowej. Już po kilku zabiegach można pochwalić się znacznym zmniejszeniem obwodów poszczególnych części ciała. Przy regularnym poddawaniu się masażowi mechanicznemu powierzchnia tkanki podskórnej jest wyrównywana.

Karboksyterapia, czyli odmładzanie z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Wskazań do wykonywania zabiegu jest wiele: brak jędrności skóry, bruzdy, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, zmarszczki, worki pod oczami, kurze łapki, a także wypadanie włosów. Zabieg ten jest uznawany za przełom w nowoczesnej kosmetologii, bo dzięki niemu można w szybki i nieinwazyjny sposób usunąć wszelkie niedoskonałości ciała i osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Iniekcja CO2 rozbija mechanicznie złogi tłuszczowe i silnie rozszerza naczynia krwionośne, stymulując metabolizm tłuszczu. Pobudza też krążenie, co oznacza więcej tlenu i substancji odżywczych dla skóry oraz zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jej jędrność. Obszar podany zabiegowi nie tylko ulega wyszczupleniu i wygładzeniu, ale również poprawie ulega jakość skóry, która wyraźnie się zagęszcza. Uważa się, że karboksyterapia to obecnie jedna z najlepszych metod redukcji cellulitu oraz mezoterapii skóry w celu jej zagęszczenia. Świetnie sprawdza się też w modelowaniu ciała, poprawia napięcie skóry brzucha, ramion, ud, piersi (np. po ciąży lub odchudzaniu), wygładza blizny i rozstępy.


Liftingujący zabieg na twarz PRX-T33 – biorewitalizacja skóry bez igieł!

Polecamy bankietowy silnie ujędrniający zabieg – ostatni raz w cenie 340 zł (twarz)

Zabieg idealny przed uroczystościami i ważnymi okazjami – bardzo silne ujędrnienie i napięcie skóry! Najlepiej wykonać go do 3 dni przed planowanym wielkim wyjściem, efekty widoczne od razu po wykonaniu!

  • bezpośrednie efekty to bardzo widoczne nawilżenie i napięcie skóry
  • poprawa wyglądu skóry wiotkiej
  • redukcja przebarwień
  • zmniejszenie widoczności rozstępów i blizn

prx-t33_1-warszawa-centrum

prx-t33_3-warszawa-centrum

Zapraszamy do Essence! 🙂 ZAPISY ONLINE

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się