„Busy & Beauty” – przyjdź na spotkanie!

‚Busy & Beauty’ to pierwsze w Polsce spotkania poświęcone zagadnieniom wpływu środowiska pracy na zdrowie i urodę.

Spotkania dedykowane dla zapracowanych osób z branży nieruchomości i dla wszystkich, które:

 • chcą się dowiedzieć jak zminimalizować negatywny wpływ pracy biurowej na zdrowie, samopoczucie, kondycję skóry i włosów;
 • chcą się dowiedzieć jak stworzyć biuro przyjazne pracownikom i jakich zmian dokonać w istniejącym biurze, żeby stało się ono zdrowszym środowiskiem pracy;
 • przemęczeni pracą i codziennymi obowiązkami chcą znaleźć sposób na poprawienie kondycji, zdrowia i urody;
 • mają niewiele czasu na zajęcie się zdrowiem i urodą i chcą poznać proste i szybkie sposoby na poprawę zdrowia i urody;
 • potrzebują fachowych konsultacji z zakresu organizacji miejsca pracy, biura, tak by sprzyjały one zdrowiu i dobremu samopoczuciu;
 • potrzebują fachowych konsultacji z zakresu dietetyki, medycyny estetycznej, kosmetologii i fryzjerstwa;
 • chcą poznać osoby, które na co dzień spotykają się z podobnymi problemami;
 • chcą spędzić czas w miłym towarzystwie, posłuchać o nowościach i trendach w aranżacji biur oraz kosmetologii;
 • chcą wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Monika Zdziarska – Alicka – Właściciel Kliniki Piękna Essence, księgowa i przedsiębiorca.
Klinika Piękna Essence świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej jednocześnie dbając o holistyczne i indywidualne podejście do każdego klienta.

Agnieszka Sławomirska-Chmarzyńska – Managing Partner Asset Management Master Class (AMMC), firmy świadczącej usługi doradcze i szkoleniowe z zakresu zarządzania nieruchomościami. Agnieszka jako pasjonatka nieruchomości, sportu i zdrowego stylu życia doradza właścicielom nieruchomości i najemcom jak budować budynki i aranżować biura przyjazne dla ich użytkowników.

Monika i Agnieszka cenią sobie w życiu prywatnym i zawodowym dotrzymywanie obietnic. Na pierwszym planie stawiają jakość i terminowość świadczonych usług. Choć wywodzą się z branży z pozoru odległych, okazuje się że mają ze sobą wiele wspólnego. Punktem stycznym jest dla nich bowiem wpływ miejsca i środowiska pracy na zdrowie i urodę.

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat spotkań ‚Busy & Beauty’ zapraszamy do kontaktu:
Monika Zdziarska-Alicka: +48 502 727 989, mz.alicka@gmail.com
Agnieszka Sławomirska-Chmarzyńska: +48 601 360 852, Agnieszka@Slawomirska-Chmarzynska.com

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 12 LIPCA 2018 W GODZINACH 7.15-8.45 !

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
 • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
 • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
 • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
 • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się