NOWOŚĆ! Blefaroplastyka powiek plazmą azotową Intraject

Poznaj cenę i zapisz się na zabieg

Wraz z upływem czasu cienka skóra na powiekach może utracić swoje właściwości elastyczne co wiąże się ze zjawiskiem opadania powieki. Wyraz twarzy staje się wtedy smutny, a twarz wygląda na zmęczoną. Rozwiązaniem tego problemu jest zabieg dający spektakularne efekty przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa pacjenta. Mowa o niechirurgicznej blefaroplastyce powiek.

Czym jest bleforaplastyka?

Blefaroplastyka to zabieg usunięcia nadmiaru skóry powiek. Do niedawna zabieg ten wiązał się jedynie z ingerencją chirurga i długą, bolesną rekonwalescencją, która wykluczała pacjenta z życia codziennego. Obecnie zabieg ten można wykonywać specjalistycznym urządzeniem, które zastępuje zabieg skalpelem.

Jak wygląda zabieg plazmą azotową Intraject?

Technologia plazmy azotowej sama w sobie jest czymś niezwykle innowacyjnym. Azot zostaje poddany radiofrekwencji, o bardzo dużej częstotliwości, w wyniku czego powstaje plazma, czyli używana podczas zabiegów energia. Energia plazmy widoczna jest jako beżowa poświata. Gdy energia zostanie zaabsorbowana przez zdrowa tkankę staje się nieaktywna i kończy swoje działanie. Może być stosowana w rożnych energiach, na rożnych głębokościach i wywiera minimalny wpływ termiczny na tkankę podskórną, od czasu trwania.

Plazmę azotową wyróżnia fakt, że przekazywanie energii odbywa się poprzez wodę w skórze. Im lepiej nawilżona skóra, tym lepsze efekty zabiegu. Ponad to podczas zabiegu skóra nie jest naświetlona energią laserowa, która znacznie wzmaga jej czułość na światło. Plazma eliminuje więc ryzyko powikłań w postaci przebarwień po laseroterapii. Pod wpływem impulsów energetycznych rozpoczyna się proces tworzenia nowych warstw komórek naskórka i skóry właściwej.

W wyniku naturalnego peelingu zostaje odsłonięta odnowiona skóra pozbawiona niedoskonałości – bez przebarwień, zmarszczek, bruzd czy blizn. Dodatkowo, bardzo ważnym atutem i wyróżnikiem tej technologii jest termiczna modyfikacja komórek, a nie ich uszkadzanie, dzięki czemu unikamy ewentualnych poparzeń. Dodatkowo ciepło emitowane wraz z energią plazmową bardzo intensywnie pobudza fibroblasty do syntezy nowego kolagenu typu 1 i 2ego, elastyny,kwasu hialuronowego, glikazoaminoglikanów, nowych naczyń krwionośnych co znacząco wpływa na poprawę jędrności i gęstości skóry.

Bezpieczeństwo zabiegu plazmą azotową

Podczas zabiegu nie ma krwawienia, ani uszkodzenia tkanek otaczających punkt działania plazmy, za to następuje szybkie obkurczenie skóry, a w dłuższym okresie też efekt stymulacyjny.
Po zabiegu pojawia się opuchlizna, która może utrzymywać się maksymalnie do 4 dni.

Wskazania do zabiegu blefaroplastyki

 • wiszące powieki górne
 • opuchnięta górna powieka
 • przepukliny tłuszczowe
 • wiotkość tkanki wokół oczu
 • opadająca powieka
 • asymetria oczu
 • problemy z widocznością

Efekty zabiegu

Efekty uzależnione są od indywidualnych uwarunkować pacjenta. Bardzo dobre efekty uzyskuje się już po pierwszej wizycie. Nie zaleca się wykonywania większej liczby zabiegów niż 3, każdy co 6 tygodni. Efekty mogą się utrzymywać nawet do 4 lat.

 • zredukowane sińce pod oczami
 • wygładzenie górnych i dolnych powiek
 • redukcja nadmiaru skóry w okolicach powiek górnych i dolnych
 • młodszy wygląd twarzy
 • poszerzenie pola widzenia
 • niwelacja przepuklin tłuszczowych

Poprawa stanu skóry wokół oczu następuje stopniowo i może pogłębiać się nawet przez rok, natomiast już po 10 dniach widać pogrubienie granicy skórno-naskórkowej i pojawienie się nowych włókien kolagenu. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa około tygodnia.

Przeciwwskazania do niechirurgicznej blefaroplastyki powiek

 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • skłonność do powstawania bliznowców

Urządzenie Intraject, którym wykonujemy zabiegi, zostało wyróżnione w prestiżowym zestawieniu urządzeń do niechirurgicznej blefaroplastyki powiek. 

Zapisz się do Newsletter'a

A raz w tygodniu otrzymasz atrakcyjną promocję
przygotowaną wyłącznie dla naszych subskrybentów:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Zdziarska-Alicka właściciel firmy Klinika Essence Sp z o.o. SK
 • Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy szkoleń.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
 • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
 • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
 • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zapisz się